Bad North Full İndir (v1.07) Oyun indir

Bad North Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bad North, büyüleyici ama acımasız gerçek zamanlı taktikler roguelite. Pastoral Island Krallığınızı Viking Invaders'ın bir ordusuna karşı savun, çünkü umutsuz eksodusun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Plausible Concept

Publisher: RAW Fury

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: eylem, simülasyon, strateji, rts, kule savunma

Birliklerinizi, her birinin, her birinin poz verdiğiniz tehditlere sahip olan Vikings'i savuşturmak için yerleştirin ve yerini değiştirin. Savaşlarınızı seçin ve tahliyelerinizi dikkatlice planlayın! Bir komutanı kaybet ve sonsuza dek gittiler; Her şeyi kaybedin ve oyun bitti!

Savunma ve monitör konumlandırmanızın geniş vuruşlarına komut verirsiniz - askerleriniz, eldeki duruma yanıt olarak gerisini, gezinmesini ve sezgisel olarak girdiğini yaparsınız.

Her ada, hem de düzeninde hem stilistik olarak büyüleyici ve benzersizdir. Stratejilerinizi her Nook ve Canny'nin etrafında planlayın, çünkü sizin için sadece onları düşman istilasından kurtarmak için bir şansınız olsun.

Daha güçlü, daha akıllı bir savunma daha yüksek ödüllere yol açar. Bunlarınızı bir ragtag milisinden baharatlı savaşçılara geliştirmek için bunları kullanın.

Eviniz saldırı altında. Kral Viking Invaders'ın elinde öldü. Umut, siste uzak bir parıltıdır, her geçen anda hızlı solma. Babanın yerini cetvel olarak götürmek için yükselirken, savunmalarınızı aşmak için size düşecek. Ama hata yapmayın - bu zafer için bir mücadele yok, ancak hayatta kalmak için umutsuz bir kavrayış.

Bad North, büyüleyici ama acımasız gerçek zamanlı taktikler roguelite. İğneli ada krallığınızı, halkınızın çaresiz ekimini yönlendirirken Viking Invaders'ın bir ordusuna karşı savun. Sadık konularınıza her adanın eşsiz şeklinin tam taktik avantajını almalarını sağlar. Her şey kazıktır: başarısız olun ve konularınızın kanının zemini lekelendiğini izleyin.

Büyüleyici derecede acımasız, güzel ılımlı olarak üretilen adalar ve çok güzel savaşların kan lekeli gerçekliklerine karşı yan yana sayısız askerler. Savaşın geniş vuruşlarını kontrol ederek, onları en iyi şekilde deneyen, anlarının sıcağını yerine getirmek için ellerinden geleni yapan kişileriniz için yüksek düzeyde komutlar veriyorsunuz. Gazileri zorlaştırırken yeni oyunculara davet eden dinamik bir savaş simülasyonunu maskeleyen basit bir oyuncu girişi ile erişilebilir bir şekilde derin.

Savaşmaya devam et, savaşçılar. Güç veya zenginlikler veya zafer için değil, ancak kötü kuzeydeki sert topraklarda bir kez daha gelmek için barış umuduyla.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: AMD ATHLON X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: AMD ATHLON X4 605E, Intel Celeron G1610 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD 7850, GeForce GTX 470 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
247
TELİF HAKKI İHLALİ