Barbarian Souls Full İndir Oyun indir

Barbar ruhları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Barbar ruhları - Saldırı zamanı, barbar dünyanın farklı yerlerini istila ettiğini ve hepsini öldürmek senin işin. Kimseyi canlı bırak. Barbar ruhları çekti ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fabio cunha

Publisher: fabio cunha

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2019

tür: eylem, macera, gündelik, strateji

Saldırı zamanı! Barbarlar dünyanın farklı yerlerini istila ediyorlar ve onları durdurmak size kalmış. Kimseyi canlı bırak.

Barbar ruhları, karanlık ruhların savaş sisteminden ilham verdi. Hayatta kalmak için, savaşmalısın, kendini savundurmalısın ya da düşman darbelerini önlemelisin. Sadece kılıcınızla (düşmanlarınızı yenmek için) ve kalkanınız (saldırıları engellemek için). Çok kötü bir şekilde yaralanmamaya dikkat edin - yaralarınızı iyileştirmek için zamanınız veya iksiriniz yok. Düşmanlara dikkat edin, yoksa sizi kolayca öldürürler.

Bu, hayatta kalmak, savunmak ya da düşman darbeleri ve doğru zamanda saldırı yapmak için savaşmanız gereken bir aksiyon oyunudur.

Bu oyunda, görevlerinizi başarıyla tamamlayabilmek için savunmanız ve kaçırmanız gerekir. Düşman saldırılarını önlemek için kalkanınızı savunmak için veya bacaklarınızı korumak için kullanmazsanız, düşmanlarınız için eşleşmeyeceksiniz.

Arazi ile yüzleşmek ve barbarları yenmek, farklı ortamlar, ormanlar, çöller, dağlar, kaleler, köyler ve çok daha fazlası ile karşılaştı.

Dünyayı fethetmek için yolculuğunuza başlayın.

Temel özellikler

- oynaması kolay (saldırı, savunma veya kaçmak)

Oyun komutları çok basittir (saldırmak için sol fare düğmesi, savunmak için sağ fare düğmesi, oyunda sağlanan daha fazla talimat)

- orta derecede zorluk

Hızlıca bitirdiğiniz oyun türü değil.

- Basit görevler

Devam etmek için tüm düşmanları bulun ve öldürün. Tüm düşmanları bulmakta zorlanıyorsanız, izleyici seçeneğini kullanmak için 'V' tuşuna basın, bu da kolayca düşman bulmanıza izin verecek.

- bire bir mücadele

Oyunu daha dinamik hale getirmek için bir düşman bulduğunuzda 'sekme' tuşuna basın. Saldırı veya savunmayı kolaylaştırmak için düşmanınıza odaklanmakla mücadele edin.

- stratejik savaş

Sadece düşünmeden saldırmayın. Bazı düşmanlar size bir strateji olmadan saldırırsanız ağır hasar verir, bazı düşmanlar korumalarını için açacak

Minimum: OS: Pencere 7 İşlemci: Çekirdek I3 Grafikler: GeForce 625m veya Radeon HD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 910 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ