Bartlow’s Dread Machine Full İndir Oyun indir

Bartlow'un dread makinesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bartlow'un Dread Makinesi - Bartlow'un Dread Makinesi'ndeki geçmişten gelen bir eser, elektrik çağı şafağından bir oyun. Dread Machine, ... ile ikili bir çubuk arcade shooter'dır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beep Games, Inc., Tribetoy

Publisher: beep games, inc.

sürüm tarihi: 29 Eylül, 2020

tür: eylem, atıcı

Geçmişten bir eser, Bartlow'un dread makinesinde, elektrik çağı'nın şafağından uzun süredir unutulmuş bir oyun. Dread Makinesi, tek oyunculu ve kanepe kooperatif modları, altı parıldayan oyun dünyası ve imkansız canavarlar ve tarihi karakterlerle bir çift çubuklı arcade atıcıdır.

Teddy Roosevelt kaçırıldı! Göreviniz: New York'tan, San Francisco'ya, yüksek denizlere ve trenlerin, gemileri ve hatta yeni bir otomobil kullanmanın ötesinde büyük ovalardan kaçındalar. Komutanı Şef'te serbest bırakmak için başkalarıyla savaşırken, fütüristik edward silahlarının bir cephanesi.

Gelecek 2020 yazın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: I5-5200U 2.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 3.2 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 750TI DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ