Baseball Mogul 2018 Full İndir Oyun indir

beyzbol mogul 2018 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beyzbol Mogul 2018 - Devrim yaratan spor oyunlarının çığır açan franchise, en sevdiğiniz beyzbol takımınızı yönetme ve yönetme şeklinizi yeniden tanımlamaya devam ediyor. Bu yılın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sports Mogul, Inc.

Publisher: Sports Mogul, Inc.

sürüm tarihi: 27 Mar, 2018

tür: strateji, gündelik, simülasyon

beyzbol mogul nedir?

Beyzbol Mogul®, 1900'den günümüzden günümüze, en sevdiğiniz ekibinizin tam kadrosu ile veya kendi yaratımınızın tamamen kurgusal bir ekibiyle seçtiğiniz herhangi bir yılda başlar.

Genel Müdür (GM) olarak, işiniz ekibinizi Dünya Serisine götürmek için en iyi oyuncuların en iyi programını oluşturmaktır. Kompleks oyuncunun işlemlerini yapıp, takımınızı oluştururken oyuncuları çok yıllı sözleşmelere imzalayabilirsiniz, ancak diğer genel yöneticilerle rekabet etmeniz ve oyuncunun ajanlarıyla pazarlık yapmanız gerekir.

GM olarak, top kulübünüzün tüm finansmanını da yönetmeniz gerekir, takımın iflas etmemediğinden emin olun. Bilet ve imtiyazların fiyatını belirleyerek ve TV yayın haklarını satarak ekibinizin gelirini yükselterek, tarım sisteminizin, oyuncu izcileriniz, sağlık personeli ve oyunculu bordro için bütçeyi ayarlayarak takımınızın giderlerini yönetirken. Ancak dikkatli olun, çünkü takımınız kazanmazsa ya da biletleriniz çok pahalı olursa fişler olabilir!

İlk yılınızda başarılı olmazsanız, beyzbol Mogul'un derinlemesine amatör taslağı ile yeni bir şans elde edersiniz. Dünyanın dört bir yanındaki en iyi lise ve kolej yeteneğini seçip seçersiniz. Yeni oyuncularınız yeterince iyiyse, hemen ekibinize katılmalarını sağlayın, aksi takdirde eğitim ve iyileştirme için küçük lig franchise'ınıza gönderin.

GM olarak katılımınız, takımın ön bürosunda durmuyor. Beyzbol Mogul, tarlada ekibiniz üzerinde tam kontrol sağlar. Takımınız için başlangıç ​​savunmasını, vuruş sırasını ve dönüş rotasyonunu ayarlayarak başlarsınız. Oyun gününde, katılım seviyenizi seçersiniz. Lüks kutuya emekli olabilir ve gerektiği gibi sığınağa çağrı yapabilirsiniz. Veya her oyuncunun kontrolünü elinize alarak, ne zaman atılacağını ve ne zaman atılacağı veya ekstra bir taban için gitmeyi seçebilirsiniz. Güçlü bir oyun motoru, oyunun her sahasını özelleştirilmiş oyuncu derecelendirmelerine ve 100 yıldan fazla tarihsel verilerine dayanarak, size mümkün olan maksimum gerçekliği sağlıyor!

Minimum: OS: Windows Vista Bellek: 512 MB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: GPU veya CPU'da zorlu bir oyun değil. Temel veya eski bilgisayarlar bunu iyi çalıştıracak.

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 2 GB RAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
194
TELİF HAKKI İHLALİ