Battle Dome Full İndir Oyun indir

Savaş kubbesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Savaş kubbesi - diğer oyuncularla sanal bir çatışma var! Zafer elde etmek için kendiniz veya takım arkadaşlarınızla çalışmak. Savaş kubbesi hayatta kalacak mısın?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bad Bird Studios

Publisher:

sürüm tarihi: 8 Haz, 2017

tür: eylem, vr

Savaş Dome 5 V 5 Rekabetçi SciFi VR Shooter (bir fare ve klavye modu var, ancak VR önerilir). Rakibinizin tabanına ulaşmak ve kendilerinizi yok etmeden önce çekirdeğini yok etmek için takım arkadaşlarınızla çalışmalısınız. Ayrıca takımınızın rengini (renk haritası oynuyorsanız) yaymanız gerekir, çünkü takımlarınızı yalnızca renkli fayanslara ışınlayabilirsiniz. Savaş kubbesi ayrıca, renkli olmayan bir haritaya kullanılabilecek Trackpad Locomotion'a sahiptir.

Savaş Dome, 23 farklı silah ve 15 farklı haritaya sahiptir. Bazı haritalar ayrıca, yerçekimi, jet paketi ve bot rakipleri de dahil olmak üzere özel kurallara sahiptir.

Savaş Dome 5 farklı PVP oyun modu var:

Çekirdeği yok

Takım Deathmatch

bayrağı yakalayın

Öldürün Kralı

Sadece bir kez yaşarsınız (tur başına 1 ömür)

ayrıca 3 farklı kooperatif modu vardır (bir korku modu dahil).

Şu anda, 5 silah seçenekleri ve 3 renk tabancası seçeneği vardır. Ayrıca, bir kalkan savaş kubbesi de sesli sohbette (ekip ve tüm konuşmalar) yerleşik olan özelliklere sahiptir.

Savaş kubbesi ayrıca stat takibi ve lider panolar da bulunmaktadır. Yeterince öldürmek, Bronz, Gümüş ve Altın Silah (ve eldiven) derilerinin kilidini açacaktır.

* Savaş kubbesi, geçerli bir oyun kopyasını satın aldığınız sürece ticari kullanım için izin verilir *

* Geliştiriciyle iletişim kurmanız mı gerekiyor? E-posta - *

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

alternatif

[email protected]

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ