Battlezone 98 Redux Full İndir (v2.0.155) Oyun indir

BattleZone 98 Redux Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BattleZone 98 Redux - Tüm zamanların en büyük bilimkartma strateji oyunlarından biri, remastered görselleriyle, çevrimiçi çok oyunculu ve Steam Atölyesi'nden Sınırsız Mod içeriğine yakındır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Big Boat Interactive

Publisher: isyancı

sürüm tarihi: 18 Nis 2016

tür: strateji, eylem, bilim-fi, rts

Tüm zamanların en büyük bilim kurgu strateji oyunlarından biri, Spring 2016'yı remastered görselleri, çevrimiçi çok oyunculu ve buhar atölyesinden sınırsız mod içeriğine yakındır.

"Uzay Yarışı" nın, ABD ve Sovyet Rusya arasında gizemli uzaylı biyo-metal üzerindeki ortak bir savaş için bir kapaktan başka bir şey olmadığı bir alternatif vizyon girin.

Sleek ağır saldırı tanklarının bir ordusunun komutasını, kruvazörlere, APC'ler ve daha fazlası ve düşmanınızı ay, Mars, Venüs, Titan, IO karşısındaki düşmanınızı patlatmak için süper ısıtmalı mermilere sahip ve Europa.

Çok önemli biyo-metal için savaş alanlarını temizler, güçlü savunma, gelişmiş tesisler inşa etmek ve her savaşı epik bir yüzleşmeye yükseltir.

Devrimci, canlandırılmış ve remastered, BattleZone 98 Redux'un heyecan verici birinci şahıs eyleminin harmanlanması ve gergin rts oyunu, şimdiye kadarki gibi olduğu gibi esastır.

Anahtar fetürleri: Savaş alanına komuta ve sürükleyici birinci şahıs kokpit görünümünden araçtan araca mücadele et. Howitzers, mag topları, soğuk füzyon lazerleri, gün tamirci topçusu ve daha fazlası da dahil olmak üzere büyük bir taktik cephaneli ile mekanize edilmiş yıkım. Üretim fabrikaları, enerji santralleri, kışkırtı, zanaatkarlar, komuta kuleleri ve ölümcül savunma taretleri ile temelden bazlarınızı özelleştirin ve güçlendirin.

Minimum: OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: SSE3 ile çift çekirdekli CPU (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon ™ 64 x2 4200) veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Microsoft® DirectX® 10.0 256 MB bellek (ATI Radeon ™ HD 2600 Pro veya NVIDIA® eşdeğeri) ile uyumlu grafik kartı Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyi

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5 / AMD FX serisi veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Microsoft® DirectX® 11.0 1GB bellek ile uyumlu grafik kartı (NVIDIA® GEFORCE® 400 SERISI / ATI RADEON ™ HD 7750) veya daha iyi Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyi
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ