Bear With Me Full İndir Oyun indir

Benimle ayı - koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Benimle ayı - koleksiyoncunun baskısı - ayı benimle olan ayı - koleksiyoncunun baskısı, tüm üç bölümünü içerir ve Amber ve Ted'in tüm hikayesini anlatıyor. Ayrıca orijinalini de içerir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: exordium games

Publisher: exordium games

sürüm tarihi: 8 Şub, 2018

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Benimle ayı bir epizodik noire macera oyunudur. Amber, kayıp kardeşini güvendik arkadaşı, TED E. Bear'ın yardımıyla bulmaya çalışıyor.

Kabuslara göre perili, Amber gecenin ortasında sadece erkek kardeşinin eksik olduğunu bulmak için uyanır. Onun dostum, TED E. Bear, emekli, huysuz eski bir dedektiften yardım istiyor.

Dinamik ikilisi ipuçları için avlanmaya ve tanıkları ve şüphelileri sorgulamak, yakın zamanda Kağıt Şehri sakinlerine başlayan trajedilerin farkında değil.

Arsa, gizemli bir "Red Adam" olarak kalınlaşırken, şehir etrafında yangınları başlattı ve küçük Bayan Amber'i arıyor.

Collector's Edition

Benimle ayı - koleksiyoncunun baskısı, amber ve ted hikayesini anlatan, oyunun üç bölümünü de içeriyor. Üç bölüme ek olarak, koleksiyoncunun baskısı şunlarla geliyor:

Anahtar fetürleri: Resmi benimle birlikte favori şarkılarınla ​​film müziği. Daha önce görmediğiniz bir sürü kavram ve görsel ile dijital sanat kitabı. Tam puzzle ve komut dosyası tasarım belgeleri, böylece oyunun her ayrıntısına bakabilirsiniz. Hikaye "Korku" noire macera oyunu. 2d sanat ve animasyon çizilmiş. Püf noktaları, püf noktaları ve püf noktaları! Başlangıçta baştan itibaren alaycı, karanlık ve komik. Gizemi çözmek ve ortaya çıkarmak için çeşitli ipuçları ve bulmacalar. Etkileşimli ve zaman zaman oynanabilir Dedektif Sidekick, TED E. Bear. Piksel avını önlemek için basit ipucu sistemi. Orijinal film müziği.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği, genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı Depolama: 7000 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ