Bike Rush Full İndir Oyun indir

bisiklet acele full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bisiklet Rush - Kendinizi yolun kralı olarak ifade edin. Takibi geride bırakın ve bisiklet acelede sendikanızın intikamını bekleyin! VR'de yarışacak ekstra bir seçeneğiniz var!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Axyos Games

Yayıncı: Axyos Games

sürüm tarihi: 15 Jan, 2018

tür: yarış, eylem, rahat, atıcı, vr

Bisiklet Rush, Hızlı Yol Gunlay ile bir aksiyon atıcı yarışıdır. Bütün oyun, aksiyon filminden bir sahne gibidir. Daha gerçekçi bir oyun hissetmek için VR'da oynayabilirsiniz! Klavye / Gamepad, VR Headset + Klavye / Gamepad veya VR Headset + El Hareket Kontrol Cihazlarını Kullanarak Oynayın!

Gameplay

Bisiklet Rush, ilk kişi bisiklet atıcısıdır. Çarpmaları önlemek için motosikletinizi mümkün olan en kısa sürede en kısa sürede ulaşmalısınız. Polis tıkanıklıklarını kırmak için NITRO ve Rampa atlamaları kullanın! Yol titremelerindeki tüm zulmü yok edin!

Hikayesi

Danna, sıcak rüzgar, deniz, kum ve güneşin göksel hayalleri. Hırsızlığın başkenti, soygun ve cinayet. Her şey kontrolümüz altındaydı. Biz acımasız ve zor olduk.

Ama hiçbir şey sonsuza dek sürmez. Çalışmalarımızın sonundan sonra valiler sabrını kaybettiler. Polis bizi zorlamanın ve bizimle başa çıkmak için özel güçler getirmenin yolunu buldu. İnsanlarımızın çoğu tutuklandı. Bir kamyon kullanarak ortağımdan ve son soygununumuzdan para ile kaçmayı başardım.

Anahtar fetürleri: Aksiyon filminden bir kahraman olarak kendinizi hissedin İnanılmaz VR deneyimi Durdurmayan eylem 4 tür düşman 3 oyun modu VR için Fidget Spinner

Minimum: OS: Windows 7 (32-bit) İşlemci: 3.0 GHz (2 çekirdekli) Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 260, Radeon HD 6850 (VR için GeForce GTX 960 4GB) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: 3.0 GHz (4 çekirdekli) Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 760, Radeon HD7850 (VR için GeForce GTX 1060) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
241
TELİF HAKKI İHLALİ