Bitcoin Tycoon – Mining Simulation Game Full İndir (v0.79.1) Oyun indir

Bitcoin Tycoon - Madencilik Simülasyonu oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bitcoin Tycoon - Madencilik Simülasyonu oyunu - 2014 yılının başlarında madenciliği başlatarak sanal para birimi alanına dokunmuş yeni bir kişi olarak oynayın. Yeterince sikke kazın ve genişleyin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 99 Game Studio

Publisher: 99 Game Studio

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2018

tür: Casual, simülasyon

Giriş

Bitcoin Tycoon - Madencilik Simülasyon Oyunu, 2014 yılının başlarında madenciliği başlatarak sanal para birimi alanına dokunmuş yeni bir kişi olarak oynarsınız.

Yeterli para kazmak ve işinizi, sanal döviz bozdurma ve eksiksiz güvenleri genişletin. Bitcoin imparatorluğunun kralı ol.

Serbest Düzinelerce marka veya tam donanımdan seçim yapın, Rüya Bilgisayarınızı / Madenleyicinizi ayarlayın. Sevimsiz olmayın, hiçbir şey için hiçbir şey işe yaramaz, ayrıca hiçbir zaman bir "yeterince güçlü" seti yok, her zaman yeni zorluk çekeceksiniz.

8 ile temasın, esas olarak kişiyle, herkesin kendi daireleri ve hayatı vardır. Neden Bay Huang, kahramanı madencilik dünyasına giren, patron wang planlama, kahraman ve onun annesi arasındaki çatışma nedir, oyuncunun tüm bu sorunları tek tek başa çıkması gerekir.

Yaşamak için kendi yolunuzu seçin. Kazma paraları, ticaret paraları veya görevleri sevip istemediğiniz, istediğiniz şeyi yaparsınız.

Anahtar fetürleri: D.i.y aygıtları HİKAYE KONUSU YAŞAM TARZI İÇ DİZAYN Gelecek (henüz eklenmedi)

Minimum: OS: Win7 İşlemci: i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX750 Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Win10 İşlemci: i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX960 Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
232
TELİF HAKKI İHLALİ