Black Butterfly Full İndir Oyun indir

siyah kelebek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siyah Kelebek - Günahkar bir şehirde, gizemli bir suikast organizasyonu doğdu. Bu organizasyonun sadece ya da kötü olup olmadığı, macera sizi bekliyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun Butterfly Studio

Publisher: Oyun Butterfly Studio

sürüm tarihi: 4 Eyl, 2019

tür: eylem, macera, rpg

Günahkar bir şehirde, gizemli bir suikast organizasyonu doğdu. Bu organizasyonun sadece ya da kötü olup olmadığı, macera sizi bekliyor.

Black Butterfly, oyuncunun kara kelebek organizasyonunda bir stajyer suikast yaptığı bir piksel tarzı 2D platform atlama tipi oyunudur. Bir görev tamamlandığı sürece, resmi bir üyeye dönüştürülebilir, ancak daha korkunç bir sırrı açıklar.

Oyunda, oyuncunun yeşil yeşim yeşimini toplamalı ve yeşil yeşim yeşim, siyah kelebek organizasyonundaki yeteneğini geliştirebilir.

Oyunun temel çalışması

sıradan saldırı, zıpla, duvara tırmanmak, yüzmek

Oyun özellikleri

kunai: Müzikçalar, düşmanın hasara neden olabileceğini vurgulayan Kunai'yi atar. Kunai duvara çarparsa, oyuncu anında Kunai'nin konumuna geçebilir.

Zihin Saldırısı: Sıradan saldırı düşmanın mermilerini toparlayabilir, ribaunt mermileri düşmanı öldürebilir.

Kelebek Formu: Oyuncu bir kelebek haline gelebilir ve kelebek yerçekiminden etkilenmeden serbestçe uçabilir ve küçük bir alandan geçebilir.

Kelebek doğrama: Oyuncular havada aşağı doğru saldırabilirler. Eğer oyuncu düşmana çarparsa, oyuncu reaksiyon kuvvetini tekrar atlamak ve yerçekiminin etkisini azaltmak için kullanır. High-end oyuncuları için uygun operasyonlar.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2048 MB RAM Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ