Blood Waves Full İndir Oyun indir

kan dalgaları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kan dalgaları - hardcore ve kanlı atıcı, yoksunlukları yok eden tuzaklar, savunma barikatları ve yakın bir silahı kullanarak ölülerin saldırılarını kovmak zorunda kalacaksınız.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hafif yol oyunları

Yayıncı: Light Road Games

sürüm tarihi: 11 May, 2018

tür: eylem, strateji, sağkalım

Hardcore ve kanlı atıcı, yok etme tuzaklarını, savunma barikatlarını ve ayrıca yakın ve uzun menzilli savaşın silahlarını kullanarak ölülerin saldırılarını kovmak zorunda kalacağınızdır.

Zombileri yok edin, parayı alın ve bir sonraki dalga için kendinizi hazırlayın. Mola sırasında gerekli silahı satın alabilirsiniz, tuzakları ve savunma barikatlarını yerleştirebilirsiniz, önceki dalgada hayatta kalan tuzakları onarabilirsiniz. Ve elbette, mermi stokunu kontrol etmeyi ve sağlığınızı geri yüklemeyi unutmayın.

zombi

Kanların etkilerine ve düşmanların parçalanmasına çok dikkat edildi. Şükürler sayesinde derin batışın kanlı eylemin atmosferine etkisine ulaştık. Farklı zombiler türleri kendine özgü özelliklere sahiptir. Belirli tuzaklardan kaçınan zeki zombilerin yanı sıra uzun mesafeli saldırı ile düşmanlar da var.

Beceriler ve yükseltme

Geniş karakter becerilerinin ve yükseltme sistemi, silah ve karakterin özelliklerini iyileştirme fırsatlarını sağlar. Bazı zombilerin saldırılarına dirençli tuzaklar vardır.

Taktikler ve Ekonomi

Optimal sağkalım stratejisini seçin. En başarılı oyun için kazanılan kaynakların harcamalarını kontrol etmeniz gerekecektir. Hayatta kalmanın zamanı buna bağlıdır.

sağkalımın puanı

Oyunda, kişisel hayatta kalma endeksini oluşturan hayatta kalma puanlarını kazanacaksınız. Bu, sadece hayatta kalma süresini ve fethedilen düşmanların sayısını değil, aynı zamanda oyununuzun kalitesini yansıtan karmaşık bir endeksdir. Yeteneklerinizin yanı sıra oyunun kullanım işlevinin yanı sıra burada rol oynar. Böylece, lider panoların en iyi pozisyonları gerçek hayatta kalma kralları tarafından işgal edilecektir!

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 650 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 - 3770 veya AMD FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 780 veya AMD RADEON R9 290 (3 GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
206
TELİF HAKKI İHLALİ