BloXoR Full İndir Oyun indir

Bloxor full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bloxor, bir eğim ile orijinal bir bulmaca oyunu! A-Box'taki ortalama mermer mermer oyununun el becerisini alın ve BLOX hareketinin tamamı bir bulmaca çözme twist! Blox, ... eğim ve kaydırın

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Terminal Core Games

Publisher: Terminal Core Games

sürüm tarihi: 27 May, 2019

tür: casual, bulmaca

Bloxor, eğim ile orijinal bir bulmaca oyunu!

A-Box-A-Box oyununun el becerisini alın ve BLOX hareketinin tamamı bir bulmaca çözme twist! Blox'u eğin ve kaydırın, onları yeniden düzenleyin, onları yeniden yapılandırın, her seviye kendi benzersiz bir çözümü olan özel bir tasarımlı bulmaca kutusudur, parça bulmacası, parça el becerisi.

Her bir blokç seviyesi, 7 × 11 puzzle kutusu boyunca dağınık çeşitli blooks ile başlar. Her zaman tam olarak bir set [O], [X] ve [O] BLOX'u, kutunun boyunca yayılmasını başlar. Hedefiniz bir blokser oluşturmak için onları bir araya getirin.

BLOX'u bu şekilde eğin ve kaydırın ve bu, duvar boğazının, deliklerin etrafında, etrafındaki deliklerin etrafında ve dışındaki deliklerin etrafında ve dışarı kaydırılması, yolunuza girerken! Her slayt ile [o] [x] [o] Blox'u birbirine yaklaştırmaya çalışın. Bütün Blox engelleri yoktur, bazıları bombası Bloks'un kırılmış durumda duvar boğazından üfleyebilmesine yardımcı olabilir ve köprü BLOX delikleri takabilir. Her bir benzersiz seviyeyi çözmek için gerekli olan püf noktaları ve tekniklerin doğru birleşimini çözmek size kalmıştır!

Bloxor, çok sayıda benzersiz bulmaca çözme zorluğu sunan çeşitli zorluklarda 90 özel tasarlanmış seviye ile birlikte gelir.

Seviyeleri zamanında puanlanır ve yenmeye çalışır. Tekrar oynatma ve toplam çözme zamanınızı düşürün! Bir sonraki Bloxor Master'a olabilirsiniz!

ve kısa ama tatlı bir orijinal film müziği var!

Not: Bu oyun, hassas puzzley beceriksizliği zorlu kontrol için analog joystick kullanan bir el becerisi oyunudur. Sadece bir klavye veya fare ile çalışmadı. Oyun bir Xbox denetleyicisi etrafında tasarlandı, ancak genel USB joystickleri test edildi ve iyi çalışıyor. Sağlam bir analog joystick olduğu sürece, gitmek için iyi olmalısın!

Minimum: OS: 7 ve yukarı kazanın Grafikler: DX11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11

Önerilen: OS: 7 ve yukarı kazanın Grafikler: DX11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ