Bomber Crew Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Bombardıman ekibi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bombacı Ekibi - Takozlar! Bombardıman Mürettebatı, doğru ekibi seçmekte ve bombardımanınızı ucu üst şekilde tutmak için stratejik bir simülasyon oyunudur. Tamamlama arasındaki farktır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Runner Duck

Publisher: Curve Digital

Sürüm tarihi: 19 Ekim, 2017

tür: simülasyon, strateji, yönetim, hayatta kalma, eylem, rahat

Mürettebatınızı henüz en tehlikeli görevleri için hazırlayın ve bu stratejik sağkalım SIM'de, Bombacı Ekibi'nde gökyüzüne bağlı bir keşif için takozlar.

Mürettebatınızı seçin!

Kendi bombardıman ekibinizi eğitin ve kişiselleştirin. İşlemsel olarak üretilen isimler, beceriler ve geri hikayeler, herkes için eşsiz bir deneyim anlamına gelir, ancak ölüm kalıcı olduğu için dikkatli olun.

Sürükleyici uçuş simülasyonu!

Kendi fizik tabanlı bombardımanınızdaki yakıt, cephane, hidrolik ve daha fazlasını dikkatlice yönetin. Kendinizi çok çeşitli burun sanatı ve karaciğerleri ile yapın ya da oyun içi aracı kullanması basit olanı tasarlayın.

Hızlı tempolu strateji!

Her misyon, tehlikenin her açıdan geldiği yüksek riskli bir keşiftir. Düşman savaşçıları, Flak silahları, fakir hava, düşük oksijen ve tekerlekler arttığında diğer tehlikeli tehlikeler dizisi bekliyor.

Hazırlanın!

Hazırlık başarılı bir görev için anahtardır. Tag düşman savaşçıları size ulaşmadan önce, varış yerinizin işaretlendiğinden emin olun, ancak en önemlisi, iş için doğru ekibiniz olduğundan emin olun. WW2 Bombacısı üzerinde, her rol zafer için gereklidir!

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 x86 / x64 İşlemci: Intel Core i3-530 (4 * 3000) veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 9800 GT (1024 MB) Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 x86 / x64 İşlemci: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 560 TI (1024 MB) Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ