Brainfuck Full İndir Oyun indir

brainfuck full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Brainfuck, dünyadaki en küçük programlama dilinin bir rehber ve çok etkileşimli bir simülatördür. Tüm 8 komutunu yeteneklerle programa yönlendirmek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: eSoterics

Publisher: eSoterics

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2018

tür: rahat, simülasyon, strateji

Brainfuck, 1993 yılında gerçek dünyadaki yazılım geliştirme için bir araçtan ziyade teorik bir şaka olarak oluşturulan son derece minimalist, tamamen yetkili, Turing-tamamlanmış bir ezoterik programlama dilidir. Sadece 8 son derece basit komutla, BrainFuck kodu, hemen hemen herhangi bir hesaplamalı görevi gerçekleştiren algoritmaları yazmak için kullanılabilir.

Sadeliği nedeniyle Brainfuck çok sığ bir öğrenme eğrisine sahiptir. Öğrenmesi 5 dakika sürer, ancak ustaya aktif düşüncenin günleri. Bu oyun, hata ayıklama özellikleriyle donatılmış güçlü bir simülatöre sahip etkileşimli bir rehberin birleşimi olan oyuncular, bir kendi kendine tercüman yazmanın nihai hedefi ile ilkel yapılar ve temel kalıplar yoluyla oyunculara yol açar ( Herhangi bir geçerli brainfuck kodu). Yaygın olarak öğrenme ile ilişkili hayal kırılmış durumdalığı dalgaları, bireysel görevlerin ağrısız bir şekilde tamamlanmasını sağlayan zengin bir not ve ipuçları tarafından savaşılır ve bir kişi herhangi bir noktada kaybolursa, oyun iyice çalışılan çözümlerin bir veritabanı ile birlikte gelir.

Oyunun içeriğinin bir kısmı, her birinin beyinfruck programlamasının farklı yönlerine odaklandığı senaryoların şemalarına bölünmüştür. Temel öğretici, dilin birçok yeteneğini gösterir ve sadece 20 dakikada tamamlanabilir. Hesaplamalar, sayı dizileri, sıralama ve optimizasyon hakkındaki senaryolar, oyunculara sadece Brainfuck'ta değil, genel olarak programlama dünyasında mümkün olanlara dair geniş bir genel bakış sunar. Edindiği problem çözme becerilerinin tümü kişinin kişisel ve mesleki çıkarlarında daha da kullanılabilir. Biri kendi projeleri üzerinde denemek ya da çalışmak gibi bir hissedeceğini, sanal alan şeması ortamı yapmasını sağlar.

Oyunun, hem dağıtılmış hem de özel içeriğe tek bir fare tıklamasıyla herhangi bir zamanda getirilebilecek bir seviye editöre sahiptir. Farklı senaryoların, test planlarının ve saklayakların şemaları el yapımıdır ve oyuncuların oyunun kendisinde verilmesi ve oyuncuların içeriğin kendi özel çatallarını oluşturmalarını sağlar.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: İlk çalışmada internet bağlantısı gerekli

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 2 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ