Breach Point Full İndir Oyun indir

ihlal nokta full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İhlal Noktası, 1950'de bir Sci-Fi aksiyon macerasıdır, iki kahraman, birden fazla yıl ve ... olan bir zaman seyahat eden maceranın bükülmesine ve dönüşlerine yol açar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Dragon Productions Ltd

Publisher: Black Dragon Productions Ltd

sürüm tarihi: 12 May, 2019

tür: eylem, macera, vr

Bu, insanlık tarihi boyunca belirlenen 8 kısım hikaye olacak olan bir kırılma noktasının erken bir erişim sürümüdür; Her bölümde hafif farklı oyun türlerini kapsayan.

Bu erken erişim sürümünde ne beklenebilir:

Bu erken erişim sürümünden ne bilmek istiyoruz:

Ne beklemesi bekleniyor:

Anahtar fetürleri: Kendinizi 1950'de Kolombiya'da, Ronnie ve Harriet'in Colombia'nın kayıp şehirlerinden birinin birinin altından Muisca'yı ortaya çıkardığı hikayemizin başında bulacaksınız. Her ne kadar ilk başta işler normal görünse de, Kolombiyalı ağırlıklar, karakterlerimizi altınla ayrılmasını engellemek için gönderilir. Kendinizi savunacağı silahların arsenalini olan bir masa bulun. Silahları ve makinenizde nasıl performans gösterdiği gibi oyun mekaniği ile yapıcı geribildiriminizi severiz. Game Play Mekaniğinin ilerlemesini nasıl ilerlediklerini yönlendirmek için geri bildiriminizi kullanacağız. Bölüm 1, kahramanlarımızın, yol boyunca birçok yaratık ve düşmanla mücadele ederek bir aksiyon dolu maceraya girdiği hikayeyi anlatmaya başlayacaktır. Oyunu oynamak için 2 karakterden 1 tanesini seçebileceksiniz, Bölüm 1 Kolombiya Ormanından Mısır'ın ortaya çıkarılmış mistik mezarlığına, Mısır'ın sonunda, hikayenin bilim kurgu elemanı serbest bırakılıyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 (AMD FX 8350) veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX1070 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1600 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu Ek notlar: SteamVR uyumlu VR kulaklık

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: AMD RYZEN 2700X veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX1080 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1600 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu Ek notlar: htc vive
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
132
TELİF HAKKI İHLALİ