Brick Inventions Full İndir (v1.1.1) Oyun indir

tuğla icatlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tuğla icatları bir fizik tabanlı bina oyunudur. Oyundaki her şeyin tamamen tahrip edilebilmesi için basit blokları gerçekçi fizik ile birleştirir. Müthiş inşa ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bernhardm

Publisher: Bernhardm

sürüm tarihi: 23 Mar, 2016

Tür: Simülasyon

Brick icatları bir fizik tabanlı bina oyunudur. Oyundaki her şeyin tamamen tahrip edilebilmesi için basit blokları gerçekçi fizik ile birleştirir. Muhteşem yapılar, icat makineleri, usta zorluklar ya da heyecan verici oyunlar oynayın, arkadaşlarınıza karşı çok oyunculu savaşlar - Brick icatları, tüm bunlar için çeşitli farklı oyun modları sunar.

SinglePlayer

Her biri farklı bir fizik tabanlı zorluk sunan 25 Singlayer Seviyesi'ni oynayın. Normal modun yanı sıra, madalya kazanmak ve başarıların kilidini açmak için daha zor bir zorluk modunda birçok seviye de oynanabilir.

Çok oyunculu

Strateji yönelimli çevrimiçi çok oyunculu moddaki arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı savaşın. Seçilen oyun türüne bağlı olarak, her oyuncunun kaynakları toplamak, depolama kapasitesini artırmak ve daha güçlü savunma ve silahlar oluşturmak için araştırma merkezindeki blokların kilidini açmak için depolar oluşturmalıdır. Çok oyunculu mod iki farklı haritada iki farklı oyun türü sunar.

Sandbox

Sandbox modunda, sınırsız kaynağınız var ve ne istersen inşa edebilirsiniz. Diğer insanlarla birlikte şeyler oluşturmak için daha eğlenceli olduğu için, oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza olanak sağlayan çevrimiçi çok oyunculu bir Sandbox modu içerir.

Mucit Modu

Her şey bloklardan oluşturulduğundan, daha karmaşık olan şeyleri oluşturmak uzun sürebilir. Mucit modu, kendi icatlarınızı oluşturmanıza olanak tanır, bu da herhangi bir başka modda yalnızca tek bir tıklamayla yerleştirilebilir ve yerleştirilebilir. Yeni bir makine, daha verimli silahlar veya güçlü savunmalar icat - fikirlerinizi daha iyi hale getirirseniz, çok oyunculu bir oyun kazanma şansınız ya da tek oyunculu bir oyunda bir meydan okuma şansınızdır.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.0Ghz çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.2GHz Quad Core Proessor Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1024MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
151
TELİF HAKKI İHLALİ