Bridge Project Full İndir Oyun indir

Bridge Project Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Köprü Projesi - Bir Köprü Yapın ... ve üstesinden gelin! Köprü projesi, orijinal ve ödüllü köprü oluşturucu simülasyonunun halefi, tüm amatör tasarımcılar ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Halycon Media GmbH & AMP; KG

Publisher: THQ Nordic

sürüm tarihi: 28 Mar, 2013

tür: simülasyon, bina, bulmaca

Bir köprü inşa et ve üstesinden gel!

Köprü Projesi, orijinal ve ödüllü köprü oluşturucu simülasyonunun halefidir, tüm amatör tasarımcılar ve yapısal mühendisler nihayet bilgisayarlarında yeni bir zorluk var.

Oyun, yeni güncel malzemelerden yeni olan, heyecan verici senaryolar ve çözülmeyi bekleyen çeşitli görevler ile çok ince ayar ve gelişmeye tabi tutulmuştur.

Detaylı çevre ile çeşitli manzaralarda istikrarlı köprüler oluşturun.

Çok çeşitli farklı köprüler inşa etme görevini üstlenin: askıya alınmış, katlanır, taş, çelik, ahşap, araba veya demiryolu köprüleri.

Geliştirilmiş grafiklerin ve yeni, geliştirilmiş fizik motorunun, en muhteşem köprüleri stres testleriyle test edin.

Global Bridge Project Community'den ücretsiz seviyeleri indirin ve yarışmalara katılın.

Anahtar fetürleri: Çeşitli detaylı 3D nesnelerle yeni oyun içi grafikler Kolay kullanım için yeni kullanıcı arayüzü Ahşap ve beton gibi ek malzemeler Tren, arabalara ve gemilere ek olarak, artık otobüs ve tanklar gibi araçları test edebilirsiniz. Farklı araçların genişletilmiş ağırlığı ve stabilite testi veya fırtınalar veya depremler gibi doğal olaylar 48 Çeşitli ve zorlu seviyeler: farklı kasabalar, kanyonlar, kırsal alanlar Tasarım görevlerini farklı modlara ayarlayın - basit veya uzman. Editör Özelliği - Kendi seviyenizi oluşturun ve diğer oyuncularla paylaşın Teknik becerilerinizi, küresel çevrimiçi sıralamadaki diğer oyuncularla karşılaştırın Yarışmalara katılın, kendi rekorunuzu geliştirin!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 İşlemci: Core2duo 2.4 GHz veya karşılaştırılabilir Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Min ile 3D grafik kartı. 256 MB (GeForce 8600gt veya karşılaştırılabilir) DirectX®: 9.0 Sabit Sürücü: 2 GB HD Boşluk Ses: Direct x 9 uyumlu ses kartı Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: min. Ekran çözünürlüğü 1024 x 768 (önerilen 1366 x 768 veya daha yüksek). İnternet bağlantısı çevrimiçi özellikleri kullanmak için gereklidir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 3.0 GHz Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: Min ile 3D grafik kartı. 512 MB (GeForce 9000 serisi veya karşılaştırılabilir) DirectX®: 9.0 Sabit Sürücü: 2 GB HD Boşluk Ses: Direct x 9 uyumlu ses kartı Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: min. Ekran çözünürlüğü 1024 x 768 (önerilen 1366 x 768 veya daha yüksek). İnternet bağlantısı çevrimiçi özellikleri kullanmak için gereklidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
186
TELİF HAKKI İHLALİ