Britannic Full İndir Oyun indir

Britanc bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Britance - HMHS Britannic'e, kız kardeşi RMS Titanic'e gönderiyor. Dünyadaki en büyük geminin 1916'da ölümünü nasıl bir araya getirdiğini ilk elden geçirin. Ne var ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Interactive Gaming Studios

Publisher: Interactive Gaming Studios

sürüm tarihi: 17 Oca, 2020

tür: simülasyon, macera, gündelik, eylem

1916'da ayakta kalacak en büyük geminin HMHS Britannic'e hoş geldiniz ve kız kardeşi RMS Titanic'e gemi.

Birimin Dünya Savaşı'nda Britanik'ü Nasıl Girdiğini Deneyiniz. 1. Grafikten ve nefes kesen anlarından, geminin denizin altında nasıl gitmeye başladığını, Nasıl Grafik ve nefes kesen anlarından geçen çarpıcı görseller de dahil olmak üzere bu atmosferik simülasyon deneyimindeki nihai olayları yeniden yaşayın, nasıl Gemi, gemi açılarının doğru bir temsili, filika dağıtımını doğru sıradaki doğru bir gösterim ve sürükleyici bir ortam sağlamak için gerçekçi eşlik eden sesler de dahil olmak üzere, gemiye çarptıktan sonra düştü. Britannic'in 21 Kasım 1916 tarihli kaderi gününde nihai nefesini nasıl aldığını deneyimleyin. Bu büyük geminin kaptanı olan Charles Alfred Bartlett'in rolünü üstleniyorsunuz. Gemide kalacak mısın, ya da çok geç olmadan gemiyi terk edecek misin?

HMHS Britannic'te meydana gelen olayların çarpıcı yeniden oluşturulması için hazırladınız mı?

Bu oyun birinci şahıs simülasyon deneyimine odaklanır.

Kız kardeşi gemilerinden birini Britanik Batan'a yaşamak ister misiniz? RMS Titanic en lüks ve en büyük gemilerdendı! Titanic Link:

https://store.steampowered.com/app/727910/Titanic/

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: i5 3.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: En az 1 GB video kartı hafızası Depolama: 300 MB Mevcut alan Ek notlar: daha düşük özelliklere sahip sistemler üzerinde çalışabilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ