Broadway: 1849 Full İndir Oyun indir

Broadway: 1849 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Broadway: 1849 - New York'ların çetelerini mahvederken gişe zafer için yolunuza kavuşun! Bir devrim yapacak mısın yoksa sipariş tutacak mı?.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 22 Kas, 2017

tür: macera, rpg, metin tabanlı

New York'ların çetelerini eğirken, gişe şanına giden yolunuzla savaşın! 19. yüzyıl New York'un kaba ve takla dünyasında yer alan yüksek kazak işleri, tehlikeli romantizm ve riskli ittifaklar oyununda bir tiyatroyu yönetin. Kıskanç rakipleri, parlak sanatçılar ve Stalwart politikacılarına girerken isyanları, ateşleri ve politik casusları cesurlaştıracaksınız.

Broadway: 1849, Robert Davis tarafından 150.000 kelimelik interaktif bir tarihsel macera romanıdır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Akıllı iş anlamınız tarafından başarılı olursunuz veya rekabeti işten çıkarmak için şehrin çetelerini kaydettiniz mi? Aktörlerinizin diva kişiliklerini yönetebilir misiniz? Peki ya tiyatroların sahnesini rahatsız eden bir hayalet?

Circus eylemleri olan kalabalığı memnun etmek için oynayan bir gösterişli üretici misiniz? Şehrin liderlerinin güzel sanatı ile saygısını kazanmaya mı çalışıyorsunuz? Basını en iyi değerlendirmeleri yazmak için sarkabilir misiniz?

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel, düz, bi veya aseksüel. En büyük gösterileri aşmak ve en büyük izleyiciyi kazanmak için rakiplerle yarışın! Şehrin en parlak yeteneğinden bir oyuncu seçin. Tiyatronuzun gizli sırlarını araştırın. Ölümcül bir bombayı etkisiz hale getirmek için acele edin ya da patlayalım ve şehri kaosa dalmasına izin verin. Genç yetenekleri besleyin veya spot ışığı için kendi hırsınızı besleyin. Şehrin en ünlü suçlularıyla omuzları ovalayın ya da yanlış yönlerini ışığa getirin. Hak eden bir arkadaşın, ahlaksız bir işadamının kavrayışlarından kaçmasına yardım edin. Kuvvetleri bir suçlu çeteyle ya da belediye başkanı siparişi için itin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
267
TELİF HAKKI İHLALİ