Broken Sword 4 – the Angel of Death Full İndir Oyun indir

Kırık kılıç 4 - Ölüm Meleği Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Kırık Kılıç 4 - Ölüm Meleği - Gizemli ve güzel bir kadın George Stobbart'ın ofisine girdiğinde, yardım için yalvarırken, ayrılmaz bir şekilde olacağını bilemez ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sumo Digital Ltd

Publisher: Revolution Software Ltd

sürüm tarihi: 15 Eylül, 2006

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

İsteksizce Dragons, Maya tanrıları ve uzun süredir kayıp bir kutsal düzenin şövalyesi haline geldikten sonra, istenmeyen kahraman George Stobbart, Sıradan 9-5 ofis işinin hayatına yerleşmeyi belirler. Gizemli ve güzel bir kadının hayatına gireceğini kim düşünürdü; Ani ortadan kaybolan bir kadın onu umutsuz bir artefakt için büyük ve korkunç bir güç için çeken bir kadın?

Eski dünyaların güçleri olarak ve geçmişi unutmuş mitler çatışması gibi, mevcut duygular geçmiş pişmanlıklarla çelişir. Duygu, mizah ve şaşırtıcı bir şekilde, oyuncuyu karanlık bir komplo teorileri, cesur maceralar ve eski toplumların karanlık bir dünyasına çekmek için birleştirin. George için, dünyanın tasarruf etmesi gerekiyor gibi görünüyor. Tekrar.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Efsanevi serilerin dördüncü taksiti - çarpıcı 3D'de mevcut Zengin, anlatıcı bir film müziği ve en kaliteli ses oyuncusu Gizem ve tehlikenin atmosferi, tüm macera boyunca size eşlik edecek İlgi çekici hikaye hattı ve esprili diyalog, sizi aşamalıdır.

Minimum: OS: Windows 10/8/7 / Vista İşlemci: Pentium Bellek: 64 MB RAM Grafikler: 64 MB Video RAM ile herhangi bir video kartı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ