Brunch Club Full İndir Oyun indir

Brunch Club full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Brunch Club - Brunch Club'a Hoşgeldiniz - Pop kültürünün bir baharatla yemek hakkında 1-4 oyuncu oyunu. Size tamamlamak için zor işler sunan her seviye ve oyun modu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sisli kutu oyunları

Yayıncı: yogscast

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2019

tür: gündelik, strateji

Lütfen dikkat edin - Bazı modlar solo oynatılabilir, ancak çoğu arkadaşlarla oynanacak şekilde tasarlanmıştır.

Yerel çok oyunculu ve yerel kooperatif, Brunch Club, oynadığınız oyuncularla çevrili oynanacak şekilde tasarlanmış bir oyundur.

Ana yemek -

Ana oyunda, zaman geçmeden önce seviyeleri tamamlamak için solo oynayabilir veya arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz! Orada durmuyor olsa da, çevrimiçi lider panoları, rekabet edebileceğiniz zaman tamamlamak için yeterince iyi olmadığı anlamına geliyor! En hızlı zamanı alabilir misin?

Bilim adamlarının takımları, cansız nesnelerin ve yiyeceklerin hareket davranışını, zafere yolunuzu pişirmenin doğru ve ilginç bir şekilde sunmak için en az 5 dakika çalıştırdılar.

Her seviye, adını aldığı filmden ilham alan bir tamirciye sahiptir. Keskin nişancı ateşinden kaçınmanın ya da koniler oyunda sürekli değişen mevsimleri beklemek, her seviye mümkün olan en hızlı zaman elde etmek için sizi uyarlamaya zorlayacak.

Afet için tarif! -

Bunun kolay olmayacağını söylemedik! Denemesi, Brunch Club'teki yine deneyin ve kızartın ve oyun biterse ve seviye sıfırlanacak! İletişim, delegasyon ve havalı tutmak, hak ettiğiniz zaferinizi kazandığınızdan emin olmak için önemlidir.

Zaten kim arkadaşlara ihtiyacı var? -

Yalnız ya da arkadaşlarınızla oynamanız, sizi koruduk. Ne kadar çok insan varsa, seviyeyi tamamlamak zorundasınız, çünkü daha fazla insan bunu kolaylaştırır mı? Yakında bunu göreceğiz.

Yüz / Kapalı -

Face / Off, kimin üstüne çıktığını görmek için hızlı yuvarlak esaslı çılgınca yiyecek eyleminde birbirlerine karşı 2 oyuncu çukurlar. Görevi olabildiğince çabuk tamamlamayı denersiniz ya da rakibinizi kesmeye çalışır mısınız? Arkadaşlıklar, pişirdiğinizde, zıplamaya giderken atlar ve rulo olarak parçalanacak!

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 GT - Intel HD Graphics 4400 veya daha yeni DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 60fps düşük grafikler için ayarlar - Denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
164
TELİF HAKKI İHLALİ