Build ‘n Bump Full İndir (v1.1.2) Oyun indir

inşa 'n Bump free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yapı 'n Bump, onlar üzerinde oynamadan hemen önce kendi seviyelerinizi yaptığınız yerel bir çok oyunculu, 2D kafa stompatı bir Brawler'dir!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: roppy chop Studios

Yayıncı: roppy chop Studios

sürüm tarihi: 22 Tem 2015

tür: rahat, eylem, bina

Klasik DOS oyundan ilham alan Jump 'n Bump,' n Bump, aynı kafa durdurucu, çok oyunculu eğlenceyi bir bükülme ile korur. Onları oynamadan hemen önce kendi seviyelerinizi oluşturabilirsiniz! Oyun özellikleri:

* Not: Çevrimiçi mod iki bilgisayar arasındaki bir bağlantı ile sınırlıdır. Bağlantı noktası iletişimi ile aşinalık gereklidir; Özel bir sunucu veya lobi yoktur.

Anahtar fetürleri: Aynı anda 2-6 oyuncu (4 denetleyici, klavyede 2) Yerel ve çevrimiçi * Çok oyunculu (Düzenli, Bahar, Platform, Başak ve Çözülme) ile inşa edilecek beş blok türü Seviye için sınırsız sayıda kaydetme yuvası Özel görüntüleri oyuna almak için ekstra "şapkalar" klasörü Sabit hedeflere karşı uygulama modu Bir oyuncunun seviyeyi gerçek zamanlı olarak düzenlediği "Seviye Master" modu, herkes savaşırken

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 85 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ