Bulb Boy Full İndir (v1.01) Oyun indir

ampul çocuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ampul çocuk - bir kasvetli gece, ampul çocuk, kötülüğün ambarın gölgede olduğunu keşfetmek için korkutucu bir kabusdan aniden uyanıyor. Ailesi ortadan kalktı ve var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bulbware

Publisher: Bulbware

sürüm tarihi: 29 Eki, 2015

tür: macera, korku, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Bir kasvetli gece, ampul çocuk, kötülüğün ambarın gölgede olduğunu keşfetmek için korkutucu bir kabusdan aniden uyanıyor. Ailesi ortadan kalktı ve gölgelerde gizlenen korkunç canavarlar var. Cesaretini topla ve sevdiği her şeyi kurtarmak için cam kafasını kullanın. Kendin içine ışık bul!

Gameplay

ampul çocuk sezgisel bir 2D point & amp; Machinarium ve Gobiiins'den ilham alan parlayan kafası (tamam, bir ampul ...) ile ilgili korku macerasını tıklayın. Bulmacaları çözün, kötü canavarları yenmek ve Bükülmüş bir hikayeyi ortaya çıkarmak için Bulbun yeteneklerini ortaya koyuyor. Ohhh ... Büyükbabanı-Raffin ve Mothdog'unuzu korkutucu karanlıktan kurtarmayı unutmayın ..

Temel özellikler

Canavarları yenmek - Korkutucu yaratıklarla dolu olan ampul evini mükemmelleştirin. Tüm formlarındaki kötülüğü yen ve ışığı geri getirin.

ampulün yetenekleri - bir ampul olan bir çocuk olmak birçok yeteneğe sahiptir. Kafanız sadece aydınlanıp elektrik çarpmasına neden olmanızı sağlar, ancak garip yerlerde kullanım için de sökülebilir.

Oynanabilir Flashbackler - Diğer aile karakterleri olarak oynayın. Ampul çocuğun çocukluk anılarının hikayenin gizemini ortaya çıkarmak için yeniden yaşayın.

Bubble konuşması - Diyalog yok, sadece balon konuşma. Animasyonlu bulutlarda ortaya çıkan hikayeyi izleyin.

Sırlar - Evde açıklanmayı bekleyen şeyler var.

poop - birçok boyutta ve oranlarda.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ