Bullet Witch Full İndir (v1.05) Oyun indir

bullet cadı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bullet Cadı - Bir şeytan ordusu insanlığı neslinin tükenmesinin eşiğine yönlendirdi. Kendi yolunda duran tek şey? Siyah, bir cadı süpürge gibi uzun bir silahla, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marvelous, Inc.

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc., Marvelous

sürüm tarihi: 25 Nis, 2018

tür: eylem, anime

İlk olarak, deprem vardı. Sonra savaş, sonra veba, sonra isyanlar. Birkaç kısa yılın açıklığında, insanlık her felakete maruz kalır - ve hepsi hayal edemediğimiz bir başlangıç ​​olarak.

Bir değişmez şeytanların bir ordusu cehennemden geçti, onları buldukları her yerde hayatta kalanlar üzerinde tramvay. Öldürüldüklerinde, kurbanlarının derilerini giydiler. Fethedildiklerinde, düşmanlarını silahlarını ele geçirdiler. Süpernatural kötülük tarafından desteklenmektedir ve askeri donanımla dolu, bizi değiştirdiler ve bizi azaltır.

Ama sonra geldi. İlk başta onlardan biri olduğunu düşündük - siyah olan bir kadın, bir cadı süpürgesi ve büyülü güçler gibi uzun bir silahla. Hayatta kalanlar, gecelerindeki hikayelerini fısıldadı: Savaşçıların öyküsü, bu kadar yoğun, tüm şehir bloklarını seviyelendirdiler, bu da yaralanan mermilerle tüm şeytan alaylarını biçti, daha sonra yaralı kurtarmak için kendi kanını paylaştı. Ravens'in bulutlarını çağırabileceğini söylüyorlar, zeminden dikenleri çağırıp hatta şimşek ve kasırgaları isteyecek şekilde çağırıyorlar.

Belki cennetten uçtu. Belki de cehenneme geri döndü. Her iki durumda da, sahip olduğumuz tek şey.

İlk olarak Xbox 360'da 2006 yılında piyasaya sürülen bullet Cadı, Japon Koyu Fantezi Estetiği ve Batı tarzı askeri eylemin eşsiz bir kombinasyonunu sundu. Bu PC yeniden bırakma, başlığını yeni nesil oyunculara getirir, çözünürlük, çerçeve, aydınlatma ve oyun bakiyesini geliştirir.

Bir şeytan ordusu dünyayı ele geçirdikten sonra, insan direnişi çöküşün eşiğindedir. Bütün umutlar kaybolduğunda, Battlefield'da siyah bir kadın görünür. Bir cadı süpürgesi ve eşleşecek bir dizi büyülü güç gibi uzun bir silah var. Bu gizemli kurtarıcı, Alicia'nın rolünü üstleniyor, şeytan askerleri, mutasyona uğramış sivillerin ve hatta devlerin ordularıyla savaşacaksınız.

Temel özellikler

Bu benim süpürge çubuğum

Alicia'nın Gunrod, her biri ekstra yumruk ve özel avantajlar için büyülenebilecek dört farklı silahla sineği dönüştürebilir. Sihirli sayaçınızı şarj etmek için düşmanları biçmek, daha sonra geri kalanını krallığa kadar patlatacak şekilde shunderbolts, kasırgalar ve hatta meteorları arayabilir. Birkaç oyun kahramanı, zirvesinde Alicia kadar çok fazla ham gücü kullandı.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core I5-6300HQ CPU @ 2.30GHz (4 CPU) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler 530 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C ile uyumlu Ek notlar: 720P @ 30FPS

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core I5-6400 CPU @ 2.70GHz (4 CPU), ~ 2.7GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 950 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C ile uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
223
TELİF HAKKI İHLALİ