Burnstar Full İndir Oyun indir

Burnstar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Burnstar, hem beynini hem de parmak beynini teste sokan zorlu, hızlı tempolu bir aksiyon puzzle oyunudur! Şantiyeleri yakmak için patlayıcıları kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sinir Software LLC

Publisher: Sinir Software LLC

sürüm tarihi: 18 Mar, 2015

tür: eylem, bulmaca, strateji, macera

şeyleri yak. Yıldızları topla.

Burnstar, hem beynini hem de parmak beynini teste sokan zorlu, hızlı tempolu bir aksiyon puzzle oyunudur! Burnstar ve arkadaşlarının vatanını mahvetmeye niyetli olan Evil Inc.'nin çalışma ve kurulumlarını yakmak için patlayıcıları kullanın! Kendi izini alev ya da bazı dostça ateş için ortak OYUN!

Burnstar'ın her seviyesinde, Sınırlı sayıda patlayıcı (bombalar ve roket), Evil Inc. için maksimum mal hasarına neden olmak için nasıl kullanılacağını ve seviyeyi tamamlayan büyük yıldızın kilidini açmak için yeterince değerli yıldız toplayın. Ses basit? Sadece ateş, dönen testere bıçakları, kırma sivri, yakma makineleri, lazerler ve daha fazlasını bekleyin!

Cidden, neden evil Inc., yalnızca önlerinde olanları ezmek için var olan şeyler bile var? Bu kötü.

Anahtar fetürleri: İdeal zincir reaksiyonları oluşturmak için bomba yerleştirin Gizli aşamalara erişmek için ana seviyeler Sırları keşfet ve başarılar kazanmak için nadir fidanları topla Evil A.Ş. Makinelerinin imha edilmesine yardımcı olmak için güçlendirin Yerel kooperatif her seviyede desteklenir Her biri benzersiz yeteneklere sahip dört karakter Eşsiz sanat ve ortamlara sahip üç farklı dünya Zorlu bulmaca ve seğirme oyunu Patron kötü toxo ile karşılaşıyor Modern grafiklerle Gerileme Oyunu

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8 İşlemci: 1.4 GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1100 MB Mevcut Alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya Xinput uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
231
TELİF HAKKI İHLALİ