Buttle Tank Full İndir Oyun indir

Buttle Tank Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Buttle tankı - Tank TD'lerinin eski eski türü şimdi yeni, gelişmiş bir kalitede. Modern piksel sanat, muhteşem ses tasarımı ve oyun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çöp formatı

Publisher: xitilon

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2018

tür: eylem

Bazı ünlü NES tank oyununun geleneklerinde yapılan Oldschool tank eylemine dalın. Savaş alanında inanılmaz bir çatışma bulacaksınız. Birkaç tür düşman, pompalama ve zor patron, buttle tankı oynarken sıkılmanıza izin vermez! Her seviyenin ayrıntılı istatistikleri, ne kadar iyi olduğunuzu ve hangi rütbeyi elde ettiğinizi size bildirecektir.

Retro tarzı ve modern bir paletin güzelliğini birleştiren serin piksel sanat ile grafikler güncellendi. Gerçekçi patlamalar ve özel efektlerin bolluğu.

Sezgisel kontrol. Tankın birkaç farklı şemasını kullanabilir ve yangın düğmesini kesin olarak kaçırmazsınız.

Bu oyun için özel olarak üretilen müzik. Seslerin bolluğu, değişen duruma hızlıca tepki vermenize izin verecektir.

Gameplay, kontrol edilen hardcore diyoruz. Dikkatsizlik nedeniyle tankınızı her zaman kaybedebilirsiniz, ancak titizlik gösterirseniz her zaman kazanabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1 GHz Bellek: 64 MB RAM Grafikler: Entegre Video DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 64 MB Mevcut Alan Ses kartı: Entegre ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
198
TELİF HAKKI İHLALİ