Canyon Capers Full İndir Oyun indir

Canyon Capers Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Canyon Kapari, retro tarzı bir platform oyunu, tonlarca, mod, mod, koleksiyon ve sırları ile bugüne kadar getirildi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: crazymoo oyunları

Publisher: Kiss Ltd

sürüm tarihi: 25 Nis, 2014

tür: casual, eylem

başarıyla oynamak için yüz düğme kombinasyonu öğrenmek zorunda kalmadığınız eski stil platform oyunları oynamanın düşkün anılarınız var mı? Canyon Capers, bu durumda sadece sizin içindir.

Canyon Capers, 1992 orijinalinin yazarları tarafından oluşturulan her yaş için retro tarzı bir arcade platform oyunudur.

Dinojr ve birçok arkadaşı, tarihi bölgelerde antik kalıntıların kanyonları ve mağaralarından geçerken, en üst düzey hedefe ulaşmak, altın yumuşakça alımı, tüm evrensel gücün kaynağı ve bu konuda güçlü bir hoş kupa.

Güzel ve kolay bir eğri ile, güzel ve kolay, zorlu, tıpkı eski okul platformu gibi, sert davranmak için. Kanyon Kapari, Wit'inize, hafızanıza ve zaman zaman, pantolonun koltuğunu seğirmesini sağlar.

Anahtar fetürleri: Oynamak Basit, Klasik Retro Platform Gaming Usta Zor Tam Steam Desteği ... Başarılar, İstatistikler, Liderlikler ve Bulut Desteği Ticaret kartları, emotes, arka planlar ve kazanmak için rozetler Her biri 3 tamamlama seviyesine sahip 50 seviye, her biri tamamlamak için birçok yolla ... Şöhret ve zenginliklere en iyi yolunuzu bulun Sonuna kadar yarış, tüm eşyaları topla ve benzersiz bomba seviyelerinin kilidini aç Kanyon ve dünyaları tamamladıkça kendi kendine özgü yetenekleriyle yeni karakterlerin kilidini açın. Yanak dili, favori klasik retro oyunlarınıza sallanır Tonlarca sır ve koleksiyon

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / Windows 8 İşlemci: 1.4GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Son 4 yıl içinde yapılan grafik kartı (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
159
TELİF HAKKI İHLALİ