Capcom Beat ‘Em Up Bundle Full İndir Oyun indir

Capcom Beat 'em Takipçi / カプコン ベルト アクション コレクション full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Capcom Beat 'em Takipçi Bundle / カプコン ベルト アクション コレクション - Capcom Beat' Empling Bundle ile kooperatif arcade oyunlarının zafer günlerini yeniden yaşayın! Bu kapsamlı koleksiyonun ... içerir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Capcom Co., Ltd.

Publisher: Capcom Co., Ltd.

sürüm tarihi: 10 Eki, 2018

tür: eylem

Kooperatif arcade oyunlarının zafer günlerini Capcom Beat 'emp paketi ile yeniden yaşayın! Bu kapsamlı koleksiyon, her biri çeşitli çok oyunculu seçenekleri, çevrimiçi yetenekleri ve ayrıntılı galerileri içeren yedi klasik oyun içerir!

oyundan Hoşçakal Deyin! Zorluk ayarlarınızı ayarlayın veya her oyundan bütünüyle savaşmak için kendinize daha fazla hayat verin. Her başlığın İngilizce veya Japonca sürümlerini de oynayabilirsiniz!

Oyunlar: Son dövüş, Captain Commando, Dragons Kralı, Yuvarlak Knights, FATE'nin şövalyeleri, ayrıca konsollarda daha önce kullanılamayan iki oyun: Zırhlı Savaşçılar ve Savaş Devresi!

Bazı arkadaşları alın, kötü adamları göz atın ve yenir!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX460 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek notlar: Orijinal Xbox 360 PC uyumlu denetleyici önerilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 560 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek notlar: Orijinal Xbox 360 PC uyumlu denetleyici önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
198
TELİF HAKKI İHLALİ