Card Battle Spirit Link Full İndir Oyun indir

Kart savaş ruhu bağlantısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kart Savaş Ruh Link - Yeni bir tür dijital çok oyunculu kart oyunu için hazır olun. Değiştirilmemiş güverte yok, rastgele kart paketleri yok. Kart savaşı ruhu bağlantısında, strateji anahtardır!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Speedrobo Games

Publisher: Speedrobo Games

sürüm tarihi: 2 may, 2020

Tür: strateji

Kart Savaş Ruh Link, devrim niteliğinde bir büyü kitabı sistemi kullanan bir dijital kart oyunudur! Geleneksel güverte yerine, oyuncular kartlarını her kartın kitabın bir sayfası olduğu bir büyü kitabına yerleştirir. Her dönüşün başlangıcında, oyuncular bir sonraki 2 kartı oynamaya hazır hale getiren bir sayfayı çevirir. Kart savaş ruhu bağlantısının mikro işlemleri yoktur ve kart paketleri yoktur.

Özellikler

CERES'in hikayesi

Gezegen'de ceres, barış yüzyıllarca bilinmemişti. Canlı varlıkların birçok ülkesi, neredeyse herkes hatırlayabileceği sürece savaştaydı. Silahların sayısız çatışması ve çatışması ve kitle imha büyüsü, çok gezegeni ayırmak için tehdit etti.

Bu nedenle, Sihir Gezegensel Konseyi müdahale etti. Her milletten gelen temsilciler, tüm dünyada güçlü ve korkunç bir büyü yapma güçlerini birleştirdi. Daha sonra, tüm savaşlar ve gezegenin kaderi, başka bir dünyada gerçekleştirilen kart savaşlarına bağlandı.

Anahtar fetürleri: 280'den fazla kart! Benzersiz etkileri olan 14 Lider Kart! Çevrimiçi çok oyunculu Arena modu Tek oyuncu arcade modu Hikaye modu

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (32-bit veya 64-bit) İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 800 MB RAM Grafik: GeForce GT 640 / Radeon HD 5770 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
241
TELİF HAKKI İHLALİ