Carnal Instinct Full İndir Oyun indir

Carnal Instinct full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Carnal Instinct, AAA kalite görsellerine vurgu yapan ve erotik etkileşimi vurgulayan bir yetişkin RPG'dir. Sabu dünyasına bir köle giriyorsunuz, ancak kendi kaderinizi ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team Carnal Instinct

Publisher: Team Carnal Instinct

sürüm tarihi: 1 Mar, 2021

tür: rpg, eylem, çıplaklık

Carnal Instinct, AAA kalite görsellerine vurgu yapan ve erotik etkileşimi vurgulayan bir yetişkin rpgdir. Ekibimiz 20 yılı aşkın bir süredir kalkınma deneyimine sahip ve bu iddialı açık dünya macerasında dayanacak zorlu uzmanlığa sahiptir.

Yolculuğumuz, Euphoris Nehri'nin hayat veren sularının Sabu'nun Sandswept kalıntılarıyla tanıştığı eski bir efsane aleminde başlar. Tanrı-Kraliçe Kethra bin yıl boyunca görülmedi, ancak geri dönüşünün söylentileri, bir zamanlar güçlü bir su yolunun kıyı şeridinin içindeki yayılan köyler boyunca hushed tonlarında söylenir. İlahi İmparatoriçesinden yoksun olan Sabu, bir zamanlar Kethra'yı koruma olarak hizmet eden güçlü varlıklar, sekiz demiptasyonun üstünlüğünde düştü. İşaretlenmemiş, bu ölümsüzler şimdi, Warlords gibi güçler için Vie, masumun kanıyla Sabu'larını fethetti.

Bu dünyaya bir köle, bir kader mahkumu ve başkalarının zulmü olarak girersiniz, ancak geleceğinizin Sabu'nın kumları kadar değişken olduğunu göreceksiniz. Kaderin yolu, sırtınızdır ve hikayeniz henüz yazılmamıştır ...

Oyun şu anda, tanrısallığa yükselişin ilk adımlarında oynanabilir kedi ve drakonik yarışlara sahiptir; Tanrıların kendilerinin yankıları, bazı hayvan özellikleri ancak birçok insan özellikleri kaldı. Bu, benim evlat edinebileceğiniz bir formdur, ve güç arttıkça ve gelişiminiz devam ediyor, bu yüzden de vücudunuzu şekillendirebileceksiniz - bir keresinde insan formunuzun çoğunluğunu (Canavar Kızlar), insansı hayvanlara göre koruyacaksınız. SABU'yu yüzyıllar boyunca (kürk, ölçeklendiriler) yöneten veya nihayet antik tanrıların (Centaur, Naga, Sphynx ve daha fazlası) gerçekten ilkel varlığını benimseyen tanrılar.

Erotik içeriğimiz, en uçlu carnal arzularının ahlaksız zirvelerinin tümü, Vanilya Loveminging'in evcil hayvanlarını yayılır. Yetişkin özelliklerimiz, sadece saatlerden daha fazla titremekten daha fazlasıdır, seks doğrudan görevlere bağlanır ve bunun tersi de geçerlidir. Kampınıza katılmak için ilişkileri geliştirmek veya NPC'yi işe almak ister misiniz? Bükme ya da diz çökmekte, tam olarak nerede olmak istediğinizi alabilirsiniz. Sabu'yı iradenize bükmeye başladığınızda, böylece şehvetinize göndermek isteyenlerden veya sizi kendilerini şımartmak isteyenlerden dikkat çekeceksiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit SP1, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core I5-2500K @ 3.3 GHz veya daha iyi veya AMD FX-8120 @ 3.1 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 670 (veya GTX 760 / GTX 960) veya AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280X [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9.0C Uyumlu Ses Kartı 5.1 En Son Sürücülerle Ek Notlar: Bu grafik kartlarının dizüstü versiyonları çalışabilir, ancak desteklenmez.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
679
TELİF HAKKI İHLALİ