Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn Full İndir Oyun indir

Carnivores: Dinozor Hunter Reborn full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Etkenler: Dinozor Hunter Reborn - İnsan - Dinozorlar için bilinen en büyük ve en vahşi hayvanları avlayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dijital Dreams Entertainment LLC

Publisher: Digital Dreams Entertainment LLC

sürüm tarihi: 27 May, 2015

tür: simülasyon, açık dünya, hayatta kalma, eylem, atıcı, macera

Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn, en büyük ve en tehlikeli yaratıkları avladığınız ilk kişi avcılık simülatörüdür - dinozorlar.

Bu oyun, orijinal klasik dinozor avcılığı video oyunu, etoburlar: Dinozor Hunter. Avını izlediğin ve saptığın otantik bir av simülasyonu. Hunt sırasında dikkatli ve düşünceli bir düşünce alınmalıdır; Hayatta kalmak için, preps mizaç ve davranışlarınızı bilmeniz gerekir ve tıpkı gerçek avcılıkta olduğu gibi, çevrenizin farkında olmalısınız (bir T-Rex'in üstüne kadar yakalanmak istemiyorsunuz yoksa öğle yemeği). Unutma Geyik avlamadığın, dinozorları avlıyorsun.

Her biri kendi benzersiz ECO sistemleriyle birlikte büyük, güzel işlenmiş ve gerçekçi 3B ortamları ziyaret edecekler. Fritine plajları, yoğun ormanlar, çam ormanları, çamurlu bataklıklar, kayalık ovalar ve keşfedilecek tatlılar var. Başarılı bir avın oranlarını arttırmak için ortamlar kullanılabilir. Oyuncular yolları takip edebilir ve hayvan ayak izlerini takip edebilirler. Bazı dinozorlar sizi koklayabildiğinden rüzgar yönünün farkındalığı önemlidir. Gizli ve arazi yükselmesi kullanmak, daha kısır dinozorların bazıları için ses avantajı sağlar.

Anahtar fetürleri: İnsan - dinozorlar için bilinen en büyük ve en vahşi hayvanları avla! Büyük 3D serbest dolaşımlı açık dünyalar. Güzel ve gerçekçi yüksek çözünürlüklü grafikler. Otçul (bitki yemeğinden) etçil (et yemeği) için çok sayıda farklı dinozorlar. Gerçekçi AI - Dinozorlar, her biri kendi davranışlarıyla ve davranışlarıyla görüş, ses ve kokuya tepki verir. Jungles, ormanlar, plajlar ve haddeleme tepeleri dahil olmak üzere farklı eko sistemlerinde keşfedin ve avlayın. Kamuflajı donatın ve odalara bile koku kaplayın. (Keskin nişancı tüfeğinden çapraz yay için) arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar ve ekipmanlar. Harita ve radar dinozorları bulmak ve izlemek için. Mermi yerine sakinleştirici dart kullanın (öldürme olmadan avın heyecanını yaşayın). İnteraktif dinozor kupa odası.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2duo 2.3 GHz veya AMD Athlon 6000+ Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
362
TELİF HAKKI İHLALİ