Catch Canvas Full İndir Oyun indir

tuval full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tuval yakalayın - Catch Canvas'ta, maceranıza amcanızın kabinine varırken başlarsınız. Dünyaca ünlü bir sanatçı olan Amcan, seni kanatlarının altına almayı ve yardım etmeyi kabul etti.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Unwonted Studios, Razzart Visual

Yayıncı: sekai projesi

sürüm tarihi: 14 Ekim, 2016

tür: çıplaklık, anime, görsel romanı, rahat, simülasyon

Catch CanVas'ta, amcanızın kabinine varırken maceranıza başlarsınız. Dünyaca ünlü bir sanatçı olan Amcan seni kanatlarının altına almayı kabul etti ve sanatını bir sonraki seviyeye itmeye yardımcı oldu. Görevinin altında, işiniz, anında şöhretle tanınan anında şöhretle tanınan prestijli, yaklaşan bir sanat sergisinde sergilenebilir.

Varışınızdan sonra, bu kadar basit olmayacağını keşfedersiniz. Amcan hiçbir yerde bulunamadı ve sizi üç genç kız, tüm adaylı sanatçıların, resimlerini sadece iki hafta içinde bitirmek için ayrıldığını; ya da sizin için hiçbir sergi yok! Henüz daha da kötüsü, kızlar çok motive edilmez ve sizi dinlemek için bir arzunuz yok, tam bir yabancı.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Erkek ya da kadın olarak herhangi bir kız romantizm Oyunun sonucunu değiştiren etkileşimli seçenekler Cinsiyetinizi seçin ve karakterinizi adlandırın !! Kızların son teslim tarihinden önce resimlerini bitirmesine yardımcı olabilir misiniz?

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ