Ceggtcher VR Full İndir Oyun indir

ceggtcher vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ceggtcher VR - Nexterinity'inizi test etmek ister misiniz? Hızlı bir yıldırım reaksiyonunuz olduğunu düşünüyor musunuz? Çok sayıda düşen yumurta, harika bir atmosfer ve çok eğlenceli bir sürü bekliyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: komik ikizler

Publisher: funny twins

Çıkış tarihi: 27 Eyl 2016

tür: eylem, gündelik, simülasyon, vr

Oyunun kuralları

Her yakalanan yumurta için, oyuncu bir nokta verilir. İlk olarak, yumurtalar yavaşça yuvarlanır, ancak oyunun temposu yavaş yavaş hızlanır. Her 20 ve 30 puan atan puan, oyunun temposu biraz yavaşlar.

Yumurta düşerse, oyuncunun bir tavuk tarafından belirtilen bir ceza noktası verilir - sağınızdaki kutuda görünecektir. Soldaki kutuya görünen bir yavru kedi varlığında gerçekleşirse, oynatıcı penaltı noktasının yarısı verilir - sağınızdaki kutunun üzerinde tavuk yerine bir yumurta görünür.

Yakalanan yumurta her 20 ve 30'da ceza noktaları iptal edilecektir. Üç ceza noktasını aldıktan sonra (üç ila altı yumurta düştü), oyun durur.

Oyunun iki zorluk seviyesi ve mod zamanı saldırısı var. Basit modda, yumurtalar yalnızca aynı anda üç tepsi tarafından yuvarlanmaya başlar. Dört tepsisindeki sert modda ve dördüncü tepsi arkanızda bulunur!

Zamanında saldırı modu yumurtaları üç dakika boyunca 3 tepsi tarafından yuvarlanır, her saniye daha hızlı - mümkün olduğunca az yumurta kaybedersiniz.

El becerilerini test edin! Olabildiğince çok yumurta yakala!

Minimum: OS: Windows® 7 SP1, Windows® 8.1 veya üstü, Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5-4590 / AMD FX ™ 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha iyi Depolama: 440 MB Mevcut alan Ek notlar: Güç planınızın Windows Güç Seçenekleri altında "Yüksek Performans" veya eşdeğeri olarak ayarlanmasını şiddetle tavsiye ederiz.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ