Champion of the Gods Full İndir Oyun indir

Tanrıların Şampiyonu Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Tanrıların Şampiyonu - Tanrılara hizmet eder ya da devralacak mı? Yunan mitinden ilham alan bu epik interaktif romanda eski kötülüklere ve kaderin kendisi ile savaşın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 17 Tem 2015

tür: rpg, metin tabanlı

İnsanları kurtarmak için savaşta, tanrıları meydan okur musun? Efsanenin gerçeklik ve kader olduğu eski bir dünyada, kaderiniz sizi ölümcül olmayan sırlara yol açacaktır.

"Tanrıların Şampiyonu", seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Jonathan Valuckas tarafından heyecan verici 217.000 kelimelik etkileşimli bir romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Yunan efsanesinden ilham alan sert bir manzara yoluyla savaşırken, canavarlara, askerlere ve hatta tanrılara meydan okuyacaksınız. Müttefiklerinizi alçakgönüllülüğünüz, kibiriniz veya aldatma gücünüzü kazanın. Tanrılardan hediyelerden keyfini çıkarın ya da hepsini reddetmek ve sonuçlarla yüzleşmek.

Aşk tanrıçasından iyilik kazanacak mısın, ya da savaşın tanrısını koruyucunuzdan mı kazanacaksınız? İlahi müdahale olmadan sulu bir ölümden kaçabilir misiniz? Ve nihayet kaderinizin gerçeğini öğrendiğinde, seni yapanları devirecek misin yoksa tanrıların şampiyonu olacak mısın?

Anahtar fetürleri: Eski mitlerden ilham alan zengin bir dünyayı keşfedin. Müttefiklerinizi embolse ve düşmanlarınızı kontrol etmek için ilahi hediyeler kullanın. Geleceğe, uzak mesafeye veya ikinci görüşlü düşmanların kalbini eşler. Karakterinizin benzersiz kişiliğine göre uyarlanmış bir burç alın. Romantizasyona girin ya da oyunları onlar olmadan oynayın - seçim sizindir. Erkek ya da kadın olarak oyna; düz, eşcinsel veya bi.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ