Champions Of Chaos 2 Full İndir Oyun indir

Chaos 2 Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. CHAOS 2 şampiyonları, oyuncuların düşman dalgaları ile savaşmak ve itibar kazanmak için iki adam partisinde 10 farklı sınıfa kadar birleştirebileceği bir Arena merkezli RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Epic Llama

Publisher: epic llama

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2015

tür: strateji, rahat, rpg

Chaos 2 şampiyonları, oyuncuların düşman dalgaları ile mücadele etmek ve itibar ve müttefikler kazanmak için iki adam partisinde 10 farklı sınıfa kadar birleştirebileceği bir Arena merkezli RPG'dir. Savaş sistemi "Grandia" ve Final Fantasy'nin "Marvel vs Capcom" özel hamleleri ile birleştiriyor.

İki karakter partisine, asi güçlerin savaşçılarının savaşçılarını yönlendiriyorsunuz, Batı Kuvvetlerinin ücretsiz uluslarıyla bir ittifak haline getirmek isteyen, askeri gücün ilerleyen karanlık imparator kuvvetlerini geri kazanma konusunda bir ittifak haline getirmek istiyorsunuz. Batı'nın uluslarının liderlerinin güvenini kazanmak için, insanların mücadelelerinin uluslarının farklı alanlarında olduğunu göstermelisiniz.

Oyun elemanları:

, çeşitli 10 benzersiz sınıftan (her biri benzersiz becerilere sahip, dövüş stilleri, istatistikler, hikaye ve motivasyonlar) bir iki karakter partisi oluşturun

Arena'da, klasik bir dönüş tabanlı dövüş stilinde bazı eğlenceli kıvrımlarla karıştırılır.

Düşmanlarınızı kaotik güçle imha edin, yalnızca partiniz yeterince kaotik enerji verirken, her bir büyü yaptığınızda veya bir saldırı yaptığınızda bir kaynağı dolduran bir kaynak olan güçlü ve özel bir yetenek.

Parti ve bireysel karakterler Özelleştirmeler

Lama yerel Llamadrome'da kavga ediyor!

Patronlar

Ekstra patronlar

serin hikaye

2 karakter başına sonlar

Başarılar

Yeni silahlar alın, yeni beceriler öğrenin, zombilere karşı tren yapın, amigo kızları ve çok daha fazlasını satın alın!

İkinci Oyun Modu (Seviyelendirilmiş Party Üyelerinizi, Oyunu Yeniden Başlatın, ancak bu sefer düşmanlar steroidlerde ... ve patronlar mekaniklerini ve büyülerini değiştirir, bu yüzden ... hazır değilsiniz!)

Bu oyun, 10 milyondan fazla kişi tarafından oynanan ve 12 dile çevrilen popüler bir flash tarayıcı oyunu olan Chaos şampiyonlarının halefidir!

Minimum: OS: Vista, 7,8,8.1 İşlemci: Herhangi biri Bellek: 150 MB RAM Grafikler: Herhangi biri Depolama: 80 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Vista, 7,8,8.1 İşlemci: Herhangi biri Bellek: 200 MB RAM Grafikler: Herhangi biri Depolama: 80 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ