Children of a Dead Earth Full İndir (v1.2.1) Oyun indir

ölü bir dünyanın çocukları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü bir dünyanın çocukları - şimdiye kadar yapılmış en bilimsel olarak doğru uzay savaş simülatörü. Şimdi Steam Atölyesi ile!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Q Anahtarlı Productions, LLC

Publisher: Q Anahtarlı Productions, LLC

sürüm tarihi: 23 Eyl 2016

Tür: Strateji, Simülasyon, Sci-Fi

Şimdiye kadar yapılmış en bilimsel olarak doğru olan en bilimsel boşluk savaş simülatörü.

Ölü bir dünyanın çocukları, gerçek-yaşamdaki boşluk savaşının bir simülasyonudur. Uzaylarında gerçek dünya teknolojilerini kullanarak tasarlayın. Gerçek yörünge mekaniği kullanarak güneş sistemini geçin. Güneş sistemi savaşa girerken komut filoları ve Victor olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Özellikler

Gerçek Bilim, Gerçek Teknoloji - Nükleer termal roketlerden gelen her teknoloji, railgunlara, manyetoplazmadynamik iticilere, mühendislik ve fizik ders kitaplarından ve beyaz kağıtlardan gerçek denklemler kullanılarak uygulandı. Bu sistemlerin her yönü, verimlilik, boyut, kütle, güç kullanımı, ısı dağılımı, hepsi geçerli denklemlerden elde edilir.

Kampanya ve Sandbox Modları - Amiral'in rolünü üstlenin ve güneş sisteminin inişini, güneş sisteminde her gezegeni ve aradaki her türlü gezegeni kapsayan ayrıntılı bir hikaye ile savaşın. Ya da sadece kum kutusunda oynayın, gemileri tasarlayın ve diğer gemilere karşı çukur yapın.

Son derece doğru orbital mekaniği - bir N-gövde simülatörü (Naza, uzay aracı yörüngelerini çizmek için kullanır), hiperbolik yörüngelerden, lagrange noktalarından ve orbital bozulmadan tüm orbital fenomenler hepsi doğru şekilde simüle edilir. Uzaylar, yörüngeleri kirletebilir veya serbest düşen kuşak yörüngelerine girebilir.

1: 1 ölçek - güneş sistemi tamamen ölçeklendirmek için modellenmiştir. Tüm gezegenlerin, ayların ve asteroitlerin boyutları doğru bir şekilde muazzam ve aralarındaki mesafe benzer şekilde büyüktür. Gemilerinizin aşırı yüksek orbital hızı yüksek yerçekimi yörüngelerinde derinlemesine doğrudur.

FreeForm Gemi tasarımı - uzay arcılarınızı roketlerden, itici tanklar, silahlar, güçlendiriciler, radyatörler ve mürettebat modüllerinden çıkarın. Her şeyi birden fazla zırh katmanı ile sarın ve belki de önyükleme için bir Whipple Shield. Hızlanma, atalet, Delta-V ve çok daha fazlası, tasarladığınız tüm uzay araçları için hepsi doğru hesaplanır.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core i5 @ 1.70 GHz İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 3000 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
175
TELİF HAKKI İHLALİ