Children of Morta Full İndir (v1.1.70.3) Oyun indir

Morta full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Morta'nın çocukları, olağanüstü bir kahraman ailesi hakkında hikaye odaklı bir aksiyon rpg oyunudur. Bergsons'ları, tüm kusurlarını ve erdemlerini önümüztaşlara karşı yönlendirin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ölü mage

Publisher: 11 bit Studios

sürüm tarihi: 3 Eyl, 2019

tür: eylem, rpg, macera, hack ve slash, casual

Ailede çalışır.

Morta'nın çocukları hikayesini uzak bir ülkeye ayarlar, ancak günlük yaşamlarımıza yakın olan temalarla başa çıkacaklar. Hepimizin çok iyi bildiğimiz ve değer verdiğimiz basit duyguların bir hikayesidir. / p>

olağanüstü bir kahraman ailesinin macerasına başlayın. Arazi boyunca yayılan yolsuzlukla, Mountain Morta'nın velilerinin eski kötülüğe karşı durması gerekiyor. Ama ... evrenin tasarrufu hakkında bir hikaye değil. Etrafındaki dünya karanlığın yutulması durumunda, bir arada duran valiant bir aile hakkında bir hikaye.

Özellikler:

Aile bağları

Bergson ailesi önümüzdeki fray için hazırlanır ve hazırdır. Her karakterin eşsiz mücadelesini kişilikleriyle birlikte keşfedin ve deneyimleyin. Duygularına tanık olun. Birbirlerine karaya gönül rahatlığına yardım etmek için mücadele ederler. Bir ailenin büyümesine tanık olun.

Miras kalan yetenekleri

Her aile üyesinin farklı bir geçmişe ve uzmanlığa sahip, onları farklı bir vasi grubuna şekillendirir. Bazıları yakın dövüşü tercih ediyor, düşmanlarını muhteşem çekiçlerle eziyor ya da keskin bir kılıçla ya da hançerle kesiyor. Diğerleri, yetenekli yay kullanımı veya olağanüstü büyülerle bir mesafede gerçekleştirir. Her üyenin farklı play style'sını keşfedin ve size uygun olanı seçin!

Ancestral Wisdom

Büyükanne Margaret ve Ben Amca - Ailenin Seer ve Demirci. Bilgi ile silahlı Bergsons nesilleriyle geçti, size yardımcı olmak için burada. ORTA'nın yolu, Morta topraklarının ruhu hakkında eski bilgilerine güvenebilirsiniz. Ailenin teçhizatını yükseltmek ve ana özellikleri artırmak için becerilerini kullanın. Atalarınızın bilgeliğinden yararlandığınızdan emin olun!

mistik dağ

Minimum: OS: 64-bit Windows 7 İşlemci: 2.8 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya 2 GB video RAM ile eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: En iyi denetleyici deneyimi için lütfen bir Xbox One veya Xbox 360 uyumlu bir donanım kullanın.

Önerilen: OS: 64-bit Windows 10 İşlemci: 3.2 GHz dört çekirdekli işlemci Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce 960, Radeon Rx 570 veya 4GB video RAM ile eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: En iyi denetleyici deneyimi için lütfen bir Xbox One veya Xbox 360 uyumlu bir donanım kullanın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
297
TELİF HAKKI İHLALİ