Choice of the Pirate Full İndir Oyun indir

Korsan Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korsan Seçimi - Küfürlü Hazine için Ghost Gemileri Yağış! Korsan Kralına Rakip Bir Arayışta Taç Donanması, Deniz Canavarları ve Diğer Bloodsirsty Korsanları savaşın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 20 Mayıs 2016

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Küfürlü hazine için Ghost Gemileri yağlayın! Taç Donanması, Sea Canavarları ve Korsan Kralına Rakip Bir Arayışında Savaş!

"Korsan Seçimi", ALANA JOLI Abbott, "Kung Fu Seçimi" ve "Willow Creek'te Showdown" adlı alana Joli Abbott tarafından interaktif bir romanın hızlı tempolu bir Swashbuckler'tir. Seçimleriniz hikayeyi kontrol ediyor. Tamamen metin tabanlı-165.000 kelime, grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Lucayan Denizi'nin tropik cenneti boyunca beş yıldan fazla korsanlığa sahip bir güverte swabbing denizciden filo komutanı. Sihirli rüzgarlara komuta ya da dişinizdeki düşman gemileriniz dişlerinizdeki cutlass ile birlikte.

Erkek, dişi veya nonbinary olarak oynar mısın? Eşcinsel, düz, bi veya poli olarak romantizmi bulun ya da yerine arkadaşlık ve ittifaklar peşinde mi? Tacaya özel bir şekilde katılır mısın ve korsanları topuklara mı getireceksin? Lucayan'ı Donanmanın Kuralından korumak için korsan kralıyla gidiyor musun? Yoksa korsan kralını düello edip kendin için gücünü iddia edecek misin?

Anahtar fetürleri: Swashbuckler, denizci, diplomat, scoundrel veya hava durumu için yeteneklerinizi geliştirin. Gömülü hazinenin ve gizli korsan kamplarının gizlendiği bir tropik ada zincirini keşfedin. Yüz korsan küfür, perili gemiler, korkunç canavarlar ve denizin gazabını. Taç için casus ya da korsan kralını desteklemek için çift ajan ol. Kutlanmış bir kahraman ya da acımasız bir kötü adam ol. Erkek, dişi veya nonbinary olarak oynayın; eşcinsel, düz, bi, poli veya aseksüel.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ