Chromatic Aberration Full İndir Oyun indir

kromatik sapma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kromatik sapma - hızlı savaş, kurşun-cehennem düşmanları ve tatmin edici silahlarla bir aksiyon piksel sanat fps! Direnç kuvvetleri ile AI arasında karanlık, şiddetli bir mücadele girin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tristandeangames

Publisher: tristandeangames

sürüm tarihi: 11 Jan, 2019

tür: eylem

Kromatik sapma

Tek oyunculu, eylem odaklı, piksel sanat atıcısı. Hızlı savaş, kurşun-cehennem düşmanları ve tatmin edici silahlarla! 2D ve 3B karışımı ile, kromatik sapma DOOM, DUKE3D ve MEGAMAN'dan ilham alır. "İlk Kişi Shooter" olmadığı bir yaştan etkilenen "Doom Klonları" vardı.

Direnç kuvvetleri ile şehri yöneten AI valisi arasında karanlık, şiddetli bir mücadele girin! Cyborgs, makineler, mutantlar ve daha kötüye karşı karşıya! Neon-lit-Lit Malice City'den, Kuzey Kutbu'nun arctic laboratuvarlarına. Çok sayıda agresif düşmana karşı birden fazla yerel günde savaşın.

Umarım beğenirsiniz!

Minimum: OS: Windows 7,8,8.1 veya 10 İşlemci: Intel Celeron veya AMD Equilant Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7,8,8.1 veya 10 İşlemci: Intel I3 veya AMD Equilant Grafikler: AMD veya NVIDIA'dan ayrık grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: PC'nizin içinde ve dışında çok sayıda RGB LED'iniz varsa, oyun daha iyi çalışır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
133
TELİF HAKKI İHLALİ