Chronon Full İndir Oyun indir

Chronon Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chronon, ilk kişinin bir puzzle oyunudur ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hronosgame

Publisher: hronosgame

sürüm tarihi: 2 Eki, 2018

tür: macera, bulmaca

Chronon, birinci şahıs bir bulmaca oyunudur.

Mantık ve fizik yasalarına dayanan bulmacaların bolluğu sizi bekliyor. Kendinizi, müzik, hoş grafikler ve çeşitli bulmacalarla dolu büyülü bir Chronon'un atmosferine dalın. Oyunun ana noktası, beyin tanıtımlarını çözmekte ve kapıların kilidini açmanız, yolunuzu engellemek için gereken eşyaları toplar.

Bu oyun bilmecelerle doludur ve mantığınızı kullanarak ve çevreyle etkileşime girerek çözülebilirler.

Başarınızdan sonra, bir öğeyi alırsınız - bir sonraki seviyeden bir anahtar. Bulmacaların bazılarını çözmek için, etrafınızdaki nesneleri hareket ettirmek, zorlamak veya sıkmak zorunda kalabilirsiniz, çevre ile etkileşime girmeniz, yolunuzdan yapmanız veya gizli bulmacaları etkinleştirmeniz gerekir. Bazıları sadece saf mantık gerektirebilir, bilmeceyi çözebilir, öğeyi toplayın ve yapılırsınız.

Her bulmaca kendi yolunda eşsizdir, bazılarının farklı çözümleri vardır, bu yüzden bunları nasıl yapmak istediğinize karar vermek size kalmıştır. Ambiyans arka planda yumuşak bir şekilde oynuyor ve problem çözme becerilerinizi arttırır.

Yılın her mevsimini keşfedin ve unutulmaz bir atmosferde kaybolun.

Sonuna kadar yapabilir misiniz?

Minimum: OS: Windows 32-bit İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10 Sınıf GPU 512MB VRAM (NVIDIA GeForce 8600 Serisi, AMD Radeon HD 3600 Serisi, Intel HD 4000 Serisi) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
235
TELİF HAKKI İHLALİ