Chronostation Full İndir Oyun indir

Chronostation full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chronostation - Sci-Fi Kule Savunma, hoş adaptif müzik ile gerçek zamanlı strateji. Bir zaman anomali içinde sıkışmış bir uzay istasyonunun komutanı olarak oynayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ManfromStars

Publisher: manfromstars

Çıkış Tarihi: 2 Mar, 2020

tür: strateji, kule savunma, bilim-Fi, rts, hayatta kalma

Derin uzayda bir yerlerde asteroid madenciliği görevinde bir uzay istasyonunun bir komutanısınız. Asteroitlerden birinden, eski bir uzaylı uzay gemisinin parçalarını kazıyorsunuz. İstasyonunuzda onları çıkardıktan ve hareket ettirdikten sonra bir kaza olur ve kendinizi bilinmeyen bir yere ve zamana taşır. Şimdi nerede olduğunuzu ve eve nasıl döneceğinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki, etrafınızdaki asteroitler, iadeniz için çok önemli olan kroniton parçacıkları içeren kristallerle zengindir. Ancak yakında yalnız olmadığınızı keşfedersiniz ve istasyonunuz bilinmeyen bir yabancı yarışın gemilerinden saldırı altındadır. İletişimde girişimler başarısız olur, böylece mevcut durumunuzu çözmeye çalışırken kendinizi savunmak zorunda kalırsınız. Eğer yeterince kaynak varsa, araştırma ile şansınızı geliştirebilecek, düşmanı imha edebilecek ve nihayet eve dönebileceksiniz.

Çeşitli türlerin düşman gemileri, istasyonunuzu 100 dalgada sürdürecektir.

Savunmaya yardımcı olmak için çeşitli savunma kuleleri, enerji şebekesi ve diğer alan yapıları türlerini oluşturabilirsiniz.

Araştırmaları ile uzay yapılarınızın kalitesini artırabilir ve hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Uzay istasyonunuz birçok kez yok ediliyor olsa bile, aslında yok edilmez, ancak yabancı gemi parçalarının neden olduğu anomalilik nedeniyle sadece zaman ve mekanın geri dönmesi. Madilen kaynaklarınızın bir parçası kalır ve Chroniton Parçacıklar aracılığıyla araştırma kaynaklarına dönüştürülür.

Yetenekli besteci MAREK HRADIL AKA "MAD MAVERICK" dan büyük adaptif müzik, oyunun atmosferine katkıda bulunur.

Uyarlanabilir müzik, welove.audio motor kullanılarak uygulanmıştır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya 10 İşlemci: CPU 2.5GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4400 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 600 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5, AMD RYZEN 1600 veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970, Radeon RX470 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
216
TELİF HAKKI İHLALİ