Chuckie Egg 2017 Full İndir Oyun indir

Chuckie Egg 2017 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chuckie Yumurta 2017 - Koş, Atla, Dodge, Yumurta Topla! Pompanan Platform Oyunu PC'de popüler platform oyunu olarak yeni bir harry var.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: downsideup games, inc.

Publisher: downsideup games, inc.

sürüm tarihi: 15 Eki, 2018

tür: eylem

Harry burada ve tüm yeni bir macera!

Yüzlerce altın yumurta arar ve toplarken Intrepid Explorer'a katılın.

Harry'yi platformdan platformdan platforma, seviyeye, seviyeye, olabildiğince son yumurta tutturun! Oyunun bu baskısına özel olan yeni bonus sahne seviyeleri de dahil olmak üzere, tamamlanacak 35 seviye var. Her seviye merdivenler, asansörler, düşmanlar ve daha fazlası olan platform eyleminin zor bir karışımıdır.

ve dikkat et, çünkü sadece her şeyin ustalaştığını düşündüğün gibi, Bertha, Harry's Arch Düşmanı katılacak ve Harry'nin yumurta toplama antikaları için arkadaş canlısı değil! Aslında, bir kez ve herkes için harry'ye son verene kadar onu kovalamayı bırakmayacak!

Kemerinizin altındaki birkaç seviye aldıktan sonra, diğer oyun modlarından birini deneyin. Platformun en zoru savaşçılar için gerçek bir meydan okuma sunan zor mod var. Ya da kurtulan koşu var: Sadece bir hayata ne kadar gidebileceğinizi ve 'A' sınıf puanını deneyin. Göründüğünden biraz daha zor.

ve eğer bu yeterli değilse, zaman deneme modu Chuckie Egg 2017'yi tam tersi hızla karşılaşma yarışmasına dönüştürür. Bakalım en iyi zamanlarımızı yenebilir ve yapabilirseniz bazı başarıların kilidini açın!

Chuckie Egg 2017, canlı sanat, modern kontroller ve hareketli retro tarzı platformer oyununda, iyice modern bir alımdır.

Oyun Özellikleri:

-30 ana seviyeleri, üç benzersiz temaya yayıldı

-Four benzersiz bonus aşamalar. Gerçekten nadir bir başarı için her aşamada tüm yumurtaları toplayın.

-Four oyun modları: normal, zor, kurtulan ve zaman denemesi.

-Madness Mini Genişletme Paketi Altı tamamen yeni seviyeler, sanat ve müzik.

-Colorful, canlı karikatür tarzı grafikler.

--Twelve Buhar başarıları

Tekli tuş çıkış kontrolü seçeneği ve kullanıcı tanımlanabilir klavye kontrolleri dahil olmak üzere -full denetleyici desteği

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2Ghz Intel / AMD Grafikler: Intel HD 5000 / GTX 400 serisi veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0c En son sürücülere sahip uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
210
TELİF HAKKI İHLALİ