Circuit Superstars Full İndir Oyun indir

Devre Superstars full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Devre Superstars - Başlat / bitiş çizgisini geçerken ve dalış, frenler, ilk köşeye geçerken, lastik ısırmayı yolun içine hissedin! Devre süperstarları yukarıdan aşağıya bir yarışçıdır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Orijinal ateş oyunları

Publisher: Square enix

sürüm tarihi: 5 Mar, 2021

tür: yarış, simülasyon, eylem, gündelik

Devre Superstars, çok disiplinli motor sporlarından oluşan nesilleri kutluyor, ancak harika hissettiren sürüşe odaklanıyor - ama mükemmel kucağınızı engelleyen, dünyayı almaya hazır olan saatler geçirmeniz gereken yüksek beceri tavanıyla!

Başlangıç ​​basittir - yukarıdan aşağıya doğru bir yarış oyunu olması gerektiği gibi - ancak her bir otomobilin kullanımının nüanslarını öğrenmek ve her bir parçanın her bir köşesinde en iyi yarış hattını bulmak, uzun zamandır gelmek için bir zorluk olacaktır. Sadece bu değil, ancak yakıt kullanımı, lastik bozulması ve yarış hasarı seçeneğiyle, iyi bir çukur durdurma stratejisi bile kahraman ile sıfır arasındaki farkı yaratabilir.

Klasik yukarıdan aşağıya yarışçıların ateşli hayranları olarak hedefimiz, bu temel kavramı almak, dokunsal araç çekişiyle daha fazla derinlik ekleyin - ve çevrimiçi çok oyunculu ve liderlikler, hayaletler, tekrarlar, ayrıca düzenli içerik damlaları gibi özelliklerle tüm deneyimi modernize etmektir. yeni otomobiller ve raylar sonrası yayınlar gibi.

Özellikler

Lastiklerin yolun karşısında olduğunu hissedin

5 yıldan fazla kalkınmada, Circuit Superstar'ın dokunsal taşıma modeli, lastiklerin asfaltta ısırmayı hissetmenizi sağlayan gurur ve neşemizdir.

Kutlama Motorsport

Rallscross, supertrucks, GT yarış, eurotrucks, açık tekerlek tekli koltuklular ve daha birçok dahil olmak üzere çoklu motosport disiplinleri arasında araçlar.

PIT Stop Stratejileri

(isteğe bağlı) lastik bozulması, yakıt tüketimi ve motor aşınması; Devre SuperStars, yarış sırasında çukur durdurma stratejinizi dinamik olarak seçmenize olanak sağlar. Muhalefeti azaltmaya çalışacak mısın, "optimal" stratıyla eşleştirin ya da arabanızda kolayca gidin ve uzun birinci baskıya sahip misiniz? Seçim senindir.

Online çok oyunculu

Dünyanın dört bir yanından en fazla 11 kişiye karşı özel olarak küratörlüğündeki çevrimiçi çok oyunculu yarışlara dalın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 Bit SADECE: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core I3 @ 2.3 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GT 730 veya AMD Radeon HD 7850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 800 MB Mevcut alan Ses kartı: 9.0C uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: TBC
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
177
TELİF HAKKI İHLALİ