Clan O’Conall and the Crown of the Stag Full İndir Oyun indir

klan o'Conall ve geyiksiz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Klan O'Conall ve STAG'ın tacı - Babanı bu sanatsal aksiyon-platformer deneyiminde babanızdan kurtarmak için Bıçak, Yay ve Yumruk ile Sebep Savaşı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hitgrab

Publisher: hitgrab

Çıkış tarihi: 27 Nis, 2021

tür: bulmaca, rahat, macera, eylem

Şeytanların annesi, Caorànach, Clan O'Conall'ın evini işgal etti ve geyiklerin antik taçını çaldı. Bununla birlikte, Hibernia'nın ölümlüleri ile Fae folkları arasında bir nesiller eski bir barışı geri almak istiyor. Onun ve toplam kalamamı arasında olan tek şey, Klan O'Conall'un üç mirası olanıdır: Kılıççiçeği Kilcannon, Huntress Clakshot ve Brute'yi HAGGISH.

Hibernia'nın antik Kelt ülkesinde yer alan Klan O'Conall ve STAG'ın tacı, bir sanat LED'tir, 2D eylem-platformdur. Babanı ve halkını İrlanda ve Kelime Folklor'tan, İrlanda ve Kelime Annesi'nin kötü niyetli tutuşundan kurtarmak için üç kahramandan ve Celtic Folklor'tan Savaş Yaratıcısı.

Kahramanla takas aksiyon-macera!

Clan O'Conall'da, mirasçıların güçlerini inanılmaz mesafeleri geçmek için bir araya getirirken, üç kahraman bir tane olur ve en inanılmaz derecede düşmanların bile zayıf noktaları kullanırsınız.

Anahtar fetürleri: Neredeyse bilinmeyen Celtic mitolojisi ve folklor dünyasını keşfedin ve fantastik dünyaları keşfedin. Zorlukların üstesinden gelmek, chasss'ı çaprazlamak ve tehlikeli düşmanları yenmek için uçaklar kahramanları değiştirin. Ölümcül dünyadan FAE dünyasına kadar tonlarca seviye ve aradaki tüm fantastik ortamlar! Wits ve kardeş işbirliğinizin sınırlarını test eden bulmacalar. En son geçmiş ve şimdiki zamanın modern grafik stilleriyle birleştirilen el yazması illüstrasyonundan ve bronz yaşlı Celtic tasarımlarından esinlenen benzersiz, el yapımı sanat tarzı. Elle çizilmiş animasyonlu cutscenes yoluyla anlatılan bir aile, onur ve fedakarlığın zorlayıcı bir hikayesi. Moonwalk Audio tarafından Kelt ilhamlı müziğin tamamen orijinal bir film müziği!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: 2.4 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD VEGA 11 veya NVIDIA 1030 GT DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 9 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: 3.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD RX 560 veya NVIDIA 1050 GT DirectX: Sürüm 10 Depolama: 9 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
407
TELİF HAKKI İHLALİ