Clandestine Full İndir Oyun indir

Clandestine full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Clandestine, 1996 yılında 2 oyunculu veya tek oyunculu bir gizli / hack oyunudur. Asimetrik Co-OP, bir oyuncunun casusun rolünü üstlenmesini sağlarken, bir arkadaşın overwatch ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mantık sanatçıları

Publisher: Mantık sanatçıları

sürüm tarihi: 5 Kas, 2015

tür: eylem

Özet

Clandestine, 1996 yılında 2 oyunculu veya tek oyunculu bir gizli / hack oyunudur. Asimetrik CO-OP, bir oyuncunun casusun rolünü üstlenmesini sağlarken, bir arkadaş, hacker olarak eşitleme ve yardım sağlar ve soğuktan kurtulma Savaş casusluk komplosu.

Yıl 1996, Sovyetler Birliği'nin dağılmasından beş yıl sonra. Kaza ve cinayetlerin çoğunlukla göze çarpan bir kaza ve cinayetlere gitti, uluslararası casusluğun dünyasını yüksek uyarıda yaşadı - eski demir perdesinin her iki tarafındaki veteriner Soğuk Savaş operatörleri dünya çapında öldürülüyor. CIA'nın yüksek rütbeli yetkilileri ve FSB gizlice sızıntıları araştırmak için ortak bir görev gücü oluşturur. Kingbridge Executive Codmened, Grup, resmi projelerden ayrılabilecek ve resmi operasyonlardan kurtulabilecek olan kişilerce para yatırılabileceği ile finanse edilmektedir. Tarla Operasyonel Katya Kozlova veya Hacker Martin Symborski olarak, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki tehlikeli görevlerde konuşlandırılarak sızıntıların kaynağını kovalaşacaksınız.

Temel özellikler

Tek oyuncu ve amp; Asimetrik CO-OP: Bir arkadaşınızdan misyonlar aracılığıyla size rehberlik ederse veya bilgisayar korsanının altyapısını kırmaya ve güvenlik sistemlerini kırmaya yönlendirirken oynayın.

Düşmanların ölümcül olduğu ve savaşın öngörüldüğü sert çekirdekli gizli oyunlara dönüş.

Core Stealth oyun mekaniği etrafında inşa edilen derin bir hack sistemi, oyun dünyasını manipüle etmek ve düşmanlarınızla uğraşmak için seçeneklerle dolu.

Güvenlik kontrol noktalarını atlamak ve sınırlı alanlara giriş kazanmak için kooperatif diyalog dizilerinde sosyal mühendisliği kullanın.

Eylemleriniz farkedilmeden gitmeyecek - Hikaye, her görevde ne kadar kanıt olduğunuzu ve uyanıklarınızda kaç tane ceset bıraktığınızı yanıt verecektir.

casus olarak oynamak

CSPY'nin rolü, gizli / aksiyon oyunlarının hayranlarına aşina olacaktır. Casus olarak, Clandestine, oyun dünyasında Katya'nın hareketlerini ve eylemlerini kontrol ederek 3 kişilik bir oyun olarak yaşayacaksınız. Katya yerdeki botlar, hayatta kalmak için kullanabileceğiniz ve rakiplerinizi kaçmak için kullanabileceğiniz silahlar ve gadget'larla donatılmıştır. Katya ayrıca elle savaşta iyi eğitilmiştir ve düşmanları almak, mümkün olduğu kadar az kanıt olarak geride bırakmak için ölümcül veya öldürücü olmayan gizli taktiler kullanabilirler. Görev sırasında, daha sonraki görevler için yeni ekipman ve yazılımın kilidini açmak için dosyaları ve Intel'i aramak için Casus'a da düşüyor.

Minimum: OS: Windows Vista 64-bit, Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 veya daha yüksek, AMD Phenom X3 8750 veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 280 GTX veya daha yüksek, ATI Radeon HD 4870 veya daha yüksek, 1 GB VideoRam DirectX: Sürüm 9.0c

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i7-3770 veya daha yüksek, AMD FX-8350 veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya daha yüksek, ATI Radeon HD 7950 veya daha yüksek, 2 GB VideoRam DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ