Clash of Chefs VR Full İndir Oyun indir

şeflerin çatışması vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Chefs VR çatışması lezzetli bir aşçı oyunudur. En hızlı öğünleri en hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz. Hareketli hastalık olmadan benzersiz VR oyununun tadını çıkarın. Becerilerinizi mutfaklarda test edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Düz Hill Games

Publisher: Düz Hill Games

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

Tür: Casual, Simulation, VR

Şeflerin çatışması VR, en hızlı ve en yetenekli aşçı kim olduğu hakkında.

Müşterilerinizi tatmin etmek için sipariş edilen yiyecek ve içecekler hazırlayın. Çevrimiçi diğer oyunculara karşı yarışın, puanlarını dövün ve övünme haklarını dünyanın en iyi şefi olarak kazanın.

Çok oyunculu şef çatışmaları, adınızın daha yüksek ve daha yükseğe çıktığında kimin en iyisi olduğunu söyler.

Not: Çok oyunculu şu anda gerçek zamanlı değildir, fakat diğer kullanıcıların öngörülen oyunlarına karşı, her zaman oynayacak birine karşı olursunuz. Gerçek zamanlı arkadaşa karşı oynama seçeneği bir sonraki güncellemede mevcut olacak.

Her mutfakta 20'den fazla heyecan verici seviyenin tadını çıkaran tek oyunculu moddaki gerçek savaşa gidin. Erken erişim boyunca daha fazla mutfak eklenecektir. Sabit bir mutlu müşteri akışı için yeşilde teslim etmeye devam edin. Giderek karmaşık tarifler kesinlikle hızlı refleksler gerektirir ve pişirme becerilerinizi test eder.

Hareket hastalığı, VR oynatıcıların oyunun tadını çıkarmasını engeller. Oyununumuzda değil, Şeflerin çatışması VR'nin ışınlanma ya da hareket etmemediği için. Oyun çok dinamik, çünkü gireceğiniz gibi, atlat ve hızlı bir şekilde yemek hazırlayacak, ancak hastalığı asla deneyimleyemezsiniz - kendi vücudunuzdan daha hızlı hareket etmediği için!

Şaşırtıcı Fizik - Pürüzsüz Oyun

Burger'i çevirin, sebzeleri doğrayın, Meyve Suları Slosh'u, gerçek hayat fiziğinin muhteşem bir gösteriminde izleyin. Bununla birlikte, endişelenmeyin, ancak, akıllı çırpma teknolojisi ile hazır yemekleriniz sadece plakalarda güzel bir şekilde ayarlanacaktır.

Mutfak başlangıç, çörekler ve burger, gevrek pastırmalı ve peynir, soğan ve salatalık, patates kızartması ve iki lezzet ile Amerikan lokantasını temsil eder. Ancak, tüm hayatınızı burger çevirmenizi istemiyoruz, bu yüzden gelen yepyeni tariflerle tamamen farklı mutfaklar var.

En iyi bölüm - hangi yeni lezzetlerin deneyimlenecekleri ve hangi öğünlerin hazırlanacağını söyleyeceksiniz!

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya üstü, Windows 10 İşlemci: CPU: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Ek notlar: Yalnızca VR
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
225
TELİF HAKKI İHLALİ