Cloning Clyde Full İndir Oyun indir

Clyde full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Clyde Cloning - Hiç klonlandınız mı? Hiç yarım tavuk olmak nasıl olacağını merak ettin mi? Yarım maymun? Yarım kurbağa? Clyde klonlama oynadığınızda daha fazlasını merak etmeyin. Olarak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bacon Sarılmış Games

Publisher: ninjabee

sürüm tarihi: 15 Mar, 2011

tür: casual

Hiç klonlandın mı? Hiç yarım tavuk olmak nasıl olacağını merak ettin mi? Yarım maymun? Yarım kurbağa? Klonlama Clyde oynadığınızda daha fazlasını merak etmeyin.

Clyde olarak veya klonlarından biri, Nefarious Dupliclone, Inc. binasının seviyelerine yol açın. Özellikle sıradışı klonlama deneylerini karşılamak için yaratılan tuhaf benzetilmiş ortamlara sahiptir. Kendinizi serbest bırakmaya çalıştığınızda, ya da kendinizi söylemeliyiz, ya da kendinizi söylemeliyiz. Sinister Corporation tarafından belirlenen tuzaklara dikkat edin ve mutant klonlarına dikkat edin! Daha da yaratıcı olun ve klonlama teknolojisini, mutant tavuk-clydes, frog-clydes, ape-clydes ve daha fazlasını yapmak için ortak sakinlerinizden bazılarınızla birleştirmek için klonlama teknolojisini kullanabilirsiniz. Mutant Clydes'in çoğu, Evil Dupliclone, Inc'den kaçmanıza yardımcı olabilecek özel yeteneklere sahiptir.

Anahtar fetürleri: Hilambil Şirketi Dupliclone, Inc.'nin kavrayışlarından kaçmak için mücadele ederken, komik eylem ve çılgın macera ile dolu görsel olarak zorlayıcı bir dünyayı keşfedin. Her biri 'Chicken-Clyde', 'Frog-Clyde', 'Koyun-Clyde' ve daha fazlası dahil olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip olan çeşitli mutant Clydes olarak oynayın. Çeşitli çözünürlüklerle heyecan verici ve bağımlılık yapıcı bulmacaları çözün. Sadece bir karakter olarak değil, aynı zamanda yüzlerce klon arasında geçiş yapın. 40 zorlayıcı seviyelerle eğlenceli saatler.

OS: Windows 98 veya daha yüksek İşlemci: 2.0GHz veya daha yüksek Bellek: 512 MB Grafikler: Shader Sürüm 2.0 veya üstü (Intel Entegre Grafik Kartı Desteklemiyor) DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 133MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
166
TELİF HAKKI İHLALİ