Cloudrift Full İndir Oyun indir

chloudrift full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cloudrift - Oyuncu One ve Oyuncu İki Renkli, Wibbly Wobbly Cloud, gizemli ve güçlü eşyalar gökyüzünden düşerken. Usule ilişkin üretilen bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FriendlyOttopus

Publisher: FriendlyOttopus

sürüm tarihi: 30 Eki, 2015

tür: eylem, gündelik

CLOUDRTR, oyuncunun bir ve oyuncunun iki oyuncunun sürekli değişen, prosedürel olarak oluşturulan bulutların üzerine düşmesini önlemeye çalıştığı farklı bir arcade oyunudur. Gizemli ve güçlü eşyalar gökten düşer, çoğu bulut veya oyuncular üzerinde derin bir etkiye sahiptir.

cloudrift 3 oyun modu özellikleri:

Tek oyuncu Galaktik Mücadelesi.

Steam Leaderboards'daki galakside en yüksek puanı almak için yarışın!

İki oyuncu takımı galaktik meydan okuma.

Buharlı Liderlik Tablolarındaki Galaxy'de en yüksek puanı almak için yerel bir kooperatif ekibinde yarışın!

vs oynatıcı.

Yerel bir başa, birden fazla turda duran son adam olmak için bir yerel kafaya yarışın. İkinci olarak ikinci taktiklerinizi seçin: agresif bir şekilde rakibinizi buluttan atlamaya çalışın ya da konumunuzu güçlendirmek için eşya ve noktaları toplamaya odaklanın!

CLOUDRTR'in sanal gerçeklik versiyonu sadece tek oyuncusudur, ancak masaüstünde oynarken yerel çok oyuncunun tadını çıkarabilirsiniz!

chloudrift ayrıca insan gözü, akan hipnotik oyun ve kesinlikle görünür bir kaz tarafından görülen en renkli bulutlardan bazılarına sahiptir. Mağazada diğer birçok sürpriz var, eğer onları görecek kadar uzun süre takılabilirseniz!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 560 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: **** CLOUDRTR OYNATMAK İÇİN GAMEPAD KONTROLÜ (veya iki) gerekir! Acil durumlarda, Oyuncu One: WASD ve Space, oyuncu iki: imleç tuşları ve girin ****
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ