Co-op SNEK Online Full İndir Oyun indir

Co-op Snek Online full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Co-op Snek Online - Noktaları yiyin, uzun olsun, ölme. Hem çevrimiçi hem de yerel olarak arkadaşlarınızla birçok aşamaya yayılmış klasik SNEK oyununun tadını çıkarın.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: jhomas

Publisher: jhomas

Çıkış tarihi: 13 Nis, 2018

tür: eylem, gündelik

Klasik işbirliği yapan SNEK oyun: Noktaları yiyin, uzun olsun, ölme.

hem çevrimiçi hem de aynı bilgisayarda arkadaşlarla birlikte oyna.

Co-op seviyeleri

Rekabetçi Seviyeler

Sonsuz Klasik

Online:

Yerel:

(Not, bazı klavyeler n-tuşu ile "high-end" klavyeniz yoksa, bu şekilde değil)

Çevrimiçi + Yerel Co-Op oyunlarını yapmak istiyorum, bu benim ilk girişimim. Bir arkadaşın ve amp'un önüne koyabileceğiniz bir oyun yapmayı hedefledim; Uzun açıklamalar olmadan kolayca eğlenmeye başlayın. Umarım en azından biraz başarılı oldum, lütfen bir inceleme bırakın ve bize olabildiğince çok geri bildirimde bulunun, çok takdir edilir!

Anahtar fetürleri: Noktaları yiyin, uzun olsun, seviyeyi yen Çok sayıda engelle ve yolunuza giren şeylerle tonların arasında oynayın. Yanlışlıkla arkadaşlarınızı engellememeye çalışın. Noktaları yiyin, uzun olsun, arkadaşlarını öldür Birbirine girmeye çalışırken oyun seviyelerinin rastgele bir sırayla geçin! Noktaları yiyin, uzun olsun ... tekrar Engelsiz basit boş ekran. Mümkün olduğu kadar uzun süre olsun ve önceki yüksek puanınızı yenmeye çalışın. Sadece arkadaşlarınızı bir oyun adı ve amp; Oynamak için şifre! Yerel olarak 4 oyuncu için tam denetleyici desteği Tüm ellerinizi bir klavyede bir araya getirin! Bekar Oyuncu: Kendin tarafından oynayabilirsin, ancak, bu oyun gerçekten arkadaşlarla oynanacak! Tam Denetleyici Desteği, böylece büyük resim ile oynayabilirsiniz Müzik olmayan şeyler: Jhomas

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet Ek notlar: Yeni bir bilgisayara sahip olmak önerilir. Son 5 yıl içinde tercihen!

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB veya daha fazla Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ