Colonial Conquest Full İndir Oyun indir

sömürge fetihsiz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sömürge fetih, Viktorya dönemi savaşı ve 1800'lerin sonunda ve 1900'lerin başlarında genişlemesinde bir fetih simülasyonudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Argonauts Interactive, collectif nemoïd

Publisher: fişi dijital, Argonauts interaktif

sürüm tarihi: 28 Tem 2015

tür: strateji, dönüş tabanlı, simülasyon

Colonial Conquest, Viktorya dönemi savaş çağında ve 1800'lerin sonlarının ve 1900'lerin başlarında genişlemesinde bir fetih simülasyonudur. Oyunun amacı, dünyadaki baskın büyük güç olmaktır. Oyuncular, zamanın büyük güçlerinden biri arasında biri olabilir: Büyük Britanya, Almanya, Fransa, ABD, Japonya veya Rusya.

Özellikler

Oyun hakkında daha fazla

En fazla zafer noktasını (VPS) puanlamayı ya da ana menüdeki senaryoya ve özel seçeneklere bağlı olarak belirli bir ön ayar VP eşiğine ulaşan ilk kişi olarak kazanırsınız. Bunu yapmak için, dünyadaki bölgeleri yakalamanız ve düşmanlarınızı savaşta yenmelisiniz.

Dünyanın fetihine açık 130 bölgeye sahiptir. Bölgeler değişken gelir ve VP değerlerine sahiptir (standart senaryoda rastgele ayarlanır) ve fethedilen veya casusuna kadar bilinmeyen. Büyük bir gücün sahip olmadığı her bölge genellikle sahip olan ve savunan bağımsız bir küçük ülkeye sahiptir.

Anahtar fetürleri: Golden Warfare dönemine geri dönün ve mevcut dünyamızın yüzünü şekillendiren bir avuç güçlerden birini yönetin. Milletinizin askeri ve ekonomik kaslarını esnettiği için yelken, binmek ve dünyanın dört bir yanından yürü. Subterfuge ile ek brawn ve subversion ve casusluk gibi pelerin ve hançer taktiklerini kullanın. Avrupa Hegemonlarıyla, dünyayı ilk küresel savaşın alevlerinde yer aldıktan önce son altın günlerinde yarışın. Sonra iki yetiştirme behemotundan biri olarak oynayın: Amerika Birleşik Devletleri veya İmparatorluk Japonya; veya ana Avrupa gücünden biri olarak onları sınırlarının içine geri döndürün. AI veya diğer insan taleplerine gezegenimizin ustalığına karşı oynayın. Ordu ve Donanma Yapı Aşaması (Bahar): Tedarik merkezlerinizde yeni ordular ve filo oluşturun İktentrasyon Aşaması (Bahar): Ordu birimlerini güçlendirin (zaten güçlendirilmiş arz merkezleri hariç).

Minimum: OS: Windows 7/8 İşlemci: 2.5 GHz Intel Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB NVIDIA GeForce 9600 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
240
TELİF HAKKI İHLALİ